جعفری:

مدیرعامل مستعفی تراکتورسازی تبریز گفت: از تمام هواداران حلالیت می طلبم و امیدوارم با حمایت هایشان از تراکتورسازی مراقبت کنند.

  محمدحسین جعفری در موردکناره گیری اش از هیئت مدیره باشگاه تراکتورسازی گفت: با توجه به مشغله ای که داشتم درخواست کردم که از هیئت مدیره کناره گیری کنم و با این مسئله موافقت شد.

وی در مورد اینکه آیا از رفتار هواداران در انتهای فصل ناراحت است، عنوان کرد: هرچه بود گذشت و به پایان رسید، امیدوارم بتوانیم باز هم به تراکتورسازی کمک کنیم و آرزو می کنم روزی برسد که این باشگاه از لحاظ مالی به خوداتکایی برسد. تراکتورسازی عشق ما، تیم شهر و استان ماست. برای این همواره آرزوی موفقیت می کنم و اگر کمکی از دستم بر بیاید به هیچ وجه دریغ نخواهم کرد.

جعفری در مورد اینکه آیا پس از آوردن ۲ عنوان نایب قهرمانی و کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا، حواشی و سر دادن برخی شعارها باعث استعفای او شد، اظهار داشت: دیدید برای ما حاشیه هایی ایجاد کردند. نباید با حضورم به این تفرقه ها کمک می کردم و هرچه بود ما رفتیم و ان شاءلله تراکتورسازی در ادامه موفق شود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا رفتنش بدعت بدی در تراکتورسازی نمی شود تا از این پس هواداران با سر دادن شعارها خواستار جدایی مدیران عامل شومند، گفت: هواداران باید بدانند که با سر دادن شعار علیه مسئولان تیم، تراکتورسازی را متضرر می کنند. هیچ مدیری در وظیفه خود کوتاهی نمی کند و دوست ندارد تیم تحت نظریش آسیب ببیند. همه باید دست در دست هم بدهیم و برای موفقیت تیم تمام تلاشمان را انجام دهیم. من رفتم و دیگر همه چیز تمام شد. شعارهایی که علیه تیم داده می شود مطمئناً روی بازیکنان تأثیر می گذارد. نتایج تراکتورسازی در آسیا از این مسئله نیز تأثیر گرفت. از همه هواداران حلالیت می طلبم و از آنها می خواهم از تراکتورسازی حمایت کنند و مراقب تیم شان باشند و بدانند که با « حیا کن، رها کن» به جایی نمی رسیم.

وی افزود: با بی ثباتی تراکتورسازی از بین می رود، برای کسب موفقیت نیاز به ایجاد ثبات داریم. اکنون مدیرعاملی خوب و با دانش برای تراکتورسازی انتخاب شده و هواداران باید با حمایت از او به تیم در مسیر موفقیت کمک کنند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات