مدافع تیم ملی فوتبال ایران گفت: از کارلوس کی روش به خاطر اشتباهی که کردم عذرخواهی می کنم و دوست دارم دوباره به تیم ملی برگردم.

  هادی عقیلی اظهار داشت: وقتی گزارش فارس را در مورد وضعیت تیم ملی و بازیکنان خواندم تصمیم گرفتم که از کی روش عذرخواهی کنم. من می خواهم واقعیت را هم بگویم اینکه با ما تماس گرفته شد و گفتند که از مردم عذرخواهی کنید که این کار را هم کردم. اما بعد دوباره گفته شد که باید این عذرخواهی کتبی باشد که من لزومی به عذرخواهی کتبی نمی بینم زیرا اکنون در یک رسانه معتبر که فایل صوتی ام در اختیار دارد، از کی روش عذرخواهی می کنم و اگر بخواهند حاضرم در گفت وگو با تلویزیون هم همین حرف ها را تکرار و از سرمربی تیم ملی عذرخواهی کنم.

مدافع تیم ملی فوتبال ایران افزود: لزومی به عذرخواهی کتبی نیست، در هیچ جای دنیا چنین کاری نمی شود اگر هم از کی روش عذرخواهی می کنم به خاطر مطالبی است که امروز خبرگزاری فارس در مورد تیم ملی نوشت و من برای آنکه فرهنگ ایرانی ام را نشان دهم در قبال اشتباهی که کردم از کی روش عذرخواهی می کنم. او از من بزرگتر است و از او در این دو سال چیزهای زیادی یاد گرفتم. صد بار دیگر هم بخواهند از سرمربی فوتبال ایران عذرخواهی می کنم اما عذرخواهی کتبی را قبول ندارم.

وی در مورد اینکه قبول دارد که بین فدراسیون فوتبال و تیم ملی و بازیکنان فاصله افتاده است، گفت: برای من که این اتفاق افتاده است در جایی خواندم که گفته اند ما حاضر به عذرخواهی نیستیم اما من خطاب به کی روش می گویم به خاطر ترک اردو و عدم خویشتن داری و کار عجولانه ای که انجام دادم از سرمربی تیم ملی عذرخواهی می کنم تا فرهنگ ایرانی ام را به رخ بکشم. این عذرخواهی به خاطر بازگشت به تیم ملی نیست، بلکه به خاطر اشتباهی که کرده ام، این کار را می کنم.

عقیلی در مورد اینکه علی کریمی هم با عذرخواهی از کی روش گفت حاضر است روی سکوها هم به تیم ملی کمک کند، اظهار داشت: هر جا که کادر فنی صلاح بداند و از ما استفاده کند، خدمت می کنیم. من دوست دارم به تیم ملی برگردم می دانم بازی برای تیم ملی چه مزه ای دارد. بارها این پیراهن را پوشیده ام و هیچکس به اندازه من از اینکه از تیم ملی دور هستم ناراحت نیست. همه چیز هفته گذشته داشت خوب پیش می رفت اما انگار برخی می خواهند ما را مقابل مردم قرار دهند. که گفتند آنها حاضر به عذرخواهی نیستند در حالی که ما عذرخواهی کردیم. ولی عذرخواهی کتبی هیچ جا مرسوم نیست.

وی در مورد اینکه رای کمیته استیناف در مورد خودش چه شد، گفت: نمی دانم فقط شنیده بودم که قرار است اواخر هفته این رای صادر شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات