عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: امسال با کمترین تغییر توانستیم بهترین نتایج استقلال را بدست آوریم.

  امیدوار رضایی در خصوص آخرین شرایط تیم استقلال، اظهار داشت: خوشبختانه با همدلی و همیاری هیئت مدیره، مدیرعامل، کادر فنی، معاونین و بازیکنان و تمامی هواداران فهیم و دلسوز استقلال به عنوان قهرمانی رسیدیم و سعی داریم تیم را برای ادامه راه در لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر فصل آینده آماده کنیم.

وی افزود: البته مشکلات جدی در فصل گذشته داشتیم که مشکلات مالی سال هاست استقلال را رنج می دهد و با وجود اینکه یک تیم بین المللی با هواداران ملی و جوانان را علاقمند به خود می بیند، از داشتن یک زمین مناسب، امکانات جانبی و پشتوانه مالی خوب برخوردار نیست. تغییر مدیریت و عدم ثبات در این موضوع و استرس به این خاطر که مدیرعامل ثبات مدیریتی ندارد، از ضعف های همه تیم ها از جمله استقلال محسوب می شود که البته امسال با کمترین تغییر بهترین نتایج در استقلال حاصل شد.

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص مشکلات این باشگاه، گفت: همانطور که اشاره کردم وضعیت مالی باشگاه اصلا مناسبت نیست و بدهی های سال های گذشته انباشته شده است. بدهی این فصل کادر فنی و بازیکنان پابرجا است و فکر می کنم حدود ۲۰ میلیارد تومان استقلال بدهکار است. در فصل جدید هم برای حفظ بازیکنان که قراردادشان به اتمام رسیده و البته اضافه شدن نیروهای جدید به تامین اعتبار مالی بیشتری نیاز داریم و به گفته کادر فنی و پست های مختلف تیم باید تقویت شود.

رضایی در خصوص این که آیا قلعه نویی به باشگاه لیست داده یا خیر، گفت: او هنوز لیست خود را به مدیریت باشگاه نداده و قرار است روز سه شنبه پس از بازگشت فتح الله زاده در خصوص این مباحث صحبت شود.

وی در خصوص اینکه آیا هیئت مدیره از مدیرعامل راضی است یا خیر، گفت: شک نکنید که با همه مشکلاتی که در این فصل داشتیم از مدیریت و کادر فنی حمایت می کنیم و برای حل مشکلات منتظر کمک وزارت ورزش هستیم.

وی از جلسه با وزیر ورزش خبر داد و گفت: قرار است امروز به همراه آقای نجف نژاد به ملاقات وزیر ورزش برویم و طبق صحبت های انجام شده با عبدالرضا ساور و وزیر در مورد حل مشکلات صحبت کنیم.

امیدوار رضایی در پایان گفت: قرار بود در یک برنامه تلویزیونی در مورد مسائل استقلال صحبت کنم تا هواداران مشتاق این تیم هم در جریان مسائل قرار گیرند اما به من گفتند به دلیل انتخابات ریاست جمهوری از دعوت من منصرف شده اند. برای من جای تعجب داشت. آنها خودشان از من دعوت کرده بودند و من هم صرفا می خواستم در مورد باشگاه استقلال صحبت کنم نه بحث های دیگر.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات