مذاکرات شبانه سید

ظاهرا دایی نیلسون دروازه بان برزیلی فصل گذشته سرخ ها را تحت هیچ شرایط نمی خواهد و برای پر کردن جای خالی او چشم به رحمتی دوخته.

  سیدمهدی رحمتی دروازه بان فصل پیش استقلال از مدتها پیش به دنبال جدایی از جمع آبی پوشان بود و این تصمیم را بارها و بارها در لفافه و تلویحا اعلام کرد و حالا با پایان رسیدن فصل او مذاکرات خود را با تیمهای خواستارش آغاز کرده تا فصل آینده پیراهن تیم دیگری را برتن کند.
  سید مهدی رحمتی جمعه شب شلوغی را پشت سر گذاشت. او ابتدا به دفتر سمیعی نژاد رئیس هیات مدیره فولادمبارکه رفت و با او پای میز مذاکره نشست. مذاکراتی که البته استارت آن چند روز قبل خورده بود. مذاکرات طرفین تا جمعه شب گذشته خوب پیش رفته بود اما گفته می شود به دلیل پاره ای از مسائل بر سر برخی جزییات ممکن است این انتقال در نهایت انجام نشود.

رحمتی پس از خروج از دفتر سمیعی نژاد با نماینده علی دایی پای میز مذاکره نشست تا شرایط سرخ ها را بررسی کند. ظاهرا دایی نیلسون دروازه بان برزیلی فصل گذشته سرخ ها را تحت هیچ شرایط نمی خواهد و برای پر کردن جای خالی او چشم به رحمتی دوخته.

مذاکرات رحمتی و دایی نزدیک به ۳ ساعت و تا نیمه های شب به درازا انجامید و ظاهرا طرفین راضی میز مذاکره را ترک کرده اند. گفته می شود قرار بر این شده تا پس از بازگشت دایی به ایران، رحمتی شخصا با دایی مذاکره کرده و پس از آن تصمیم نهایی خود را بگیرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات