شیرینی با بیان اینکه نمی خواهد واکنشی به صحبت های علی کریمی داشته باشد، خاطرنشان کرد: پیش از این صحبت هایم را درباره اظهارات علی کریمی انجام داده ام.

  سعید شیرینی در حاشیه تمرین امروز (شنبه) پرسپولیس در خصوص ادعای باشگاه سپاهان مبنی بر داشتن قرارداد با قاسم دهنوی گفت: اگر تاکنون سکوت کرده بودیم به این دلیل بود که برای دهنوی مشکل ایجاد نشود وگرنه با توجه به مواردی که در اختیار ما وجود دارد گرفتن حق مان کار ساده ای است.

وی افزود: برای گرفتن حق پرسپولیس کوتاه نمی آییم و اگر باشگاه سپاهان بر داشتن قرارداد با دهنوی اصرار کند ضرر می کند چون این تیم با ۳ بازیکنی قرارداد بسته که پیش از این با پرسپولیس قرارداد داشته اند. این کار آنها تخلف است و اگر بر سر مسئله دهنوی تاکید داشته باشند به ضررشان خواهد بود. ثابت خواهیم کرد دهنوی ابتدا با پرسپولیس قرارداد بسته است.

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه اصرار برای جذب دهنوی باعث بزرگ شدن نام این بازیکن نخواهد شد، اظهار داشت: بحث بزرگ شدن این بازیکن نیست. دهنوی بازیکن خوبی است و او دوست داشته به پرسپولیس بیاید. سپاهان در این قضیه باید حرفه ای رفتار کند.

شیرینی در مورد اینکه شاید دهنوی با این کار پرسپولیس را دور زده، عنوان کرد: هیچ بازیکنی نمی تواند پرسپولیس را دور بزند.

وی درباره اینکه قرار بود رویانیان تا شنبه (امروز) نام ۵ بازیکنی که با آنها توافق کرده اند را اعلام کند، گفت: بهتر است این سوال را از رویانیان بپرسید.

سرپرست پرسپولیس در پاسخ به این سوال که آیا تمدید قرارداد با پولادی منتفی شده، اظهار داشت: حضور پولادی منتفی نشده است.

شیرینی با بیان اینکه نمی خواهد واکنشی به صحبت های علی کریمی داشته باشد، خاطرنشان کرد: پیش از این صحبت هایم را درباره اظهارات علی کریمی انجام داده ام. این مسائل درون خانواده باشگاه است و نباید به بیرون درز کند. این مسئله شیطنتی بود که صورت گرفت. آن خبرگزاری اگر فایل صوتی این اظهارات را داشت آن خبر را از روی خروجی خود برنمی داشت. این مسئله بوی حاشیه می دهد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات