اظهارات رویانیان علیه علی کریمی در میان هواداران پرسپولیس و انعکاس آن توسط خبرگزاری ایسنا به حدی اسفبار بود که اظهار نظر وی بر ضد کریمی دوام آن چندانی روی خروجی سایت ایسنا نیاورد و رویانیان با تماس های مکرر خود کوشید به نوعی آن اظهارات را تعدیل کند.

  اما مدیرعامل باشگاه پرسپولیس می دانست که روزنامه های صبح فردا یعنی دیروز همگی به این ماجرا می پردازند و واژه بسیار زشتی را که او در وصف کریمی به کار برده به تیتر یک خود تبدیل خواهند کرد.

رویانیان و مدیرروابط عمومی باشگاه پرسپولیس با آگاهی از این موضوع تلاش خود را برای متقاعد کردن روزنامه ها برای انعکاس ندادن آن اظهارات آغاز کردند، اما تلاش آن ها نتیجه ای همراه نداشت و صبح دیروز اغلب روزنامه ها واژه ای را که مدیرعامل باشگاه پرسپولیس علیه کریمی به کار برده بود، به تیتر یک خود تبدیل کردند؛ اما در این میان علی کریمی چه حال و هوایی داشت؟ شاید باورش سخت باشد اما عصر همان روز که آن اظهارنظر زشت از زبان رویانیان منتشر شد، وقتی کریمی در جریان موضوع قرار گرفت بغضش ترکید. او که با یکی از خبرنگاران مشورت می کرد تا بداند در شرایط این چنینی صلاح است چه کاری انجام دهد با صدایی که به هق هق می مانست از رویانیان و رفتار های او گله می کرد.

کریمی می گفت: « یک بار اخراجم کردند. یک بار گفتند نیمکت نشین بازی با کره را بت نکنید بازهم چیزی نگفتم. گفتند نمی خواهیمت چیزی نگفتم. گفتند تیم را به هم می ریزی چیزی نگفتم. گفتند کریمی به درد تیم ما نمی خورد، گفتم به روی چشم می روم تا شما موفق بشوید، اما نمی دانم با این جمله چه کار کنم. کجای من شبیه ام الفسادهاست؟ اصلاً فهمیده چه کلمه زشتی علیه من به زبان آورده است؟ می دانم که خدا جواب این آدم را می دهد.

حداقل جلوئ هواداران آبروی من را نمی برد. به خدا هروقت توی کوچه و خیابان درباره رویانیان از من می پرسند، من می گویم برایش احترام قایل هستم، اما این آقا رفته جلوی یک جمع عظیمی آن حرف های زشت را علیه من به زبان آورده. به خدا امشب تا صبح نمی توانم چشم روی چشم بگذارم. ماندم جواب خانواده ام را چه بدهم. » حرف های جادوگر در یک مکالمه کاملاً خودمانی به زبان آورده شد و اصلا جنبه مصاحبه ندارد، اما شاید برای آن های که می خواستند بدانند حال کریمی بعد از حرف های رویانیان چگونه بود، شاید شنیدن این نقل قول بتواند کارساز باشد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات