کارلوس کی روش می گوید با وجود پیروزی برابر قطر هنوز کار برای تیم ملی ایران تمام نشده و این تیم باز هم حمایت می خواهد.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران پس از پیروزی برابر قطر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بازی زیبا و خوبی بود. بازیکنان ما واقعا برای این تماشاگران و برای کشورشان جنگیدند. همه باید به این تیم اعتماد داشته باشند و به بازیکنان احترام بگذارند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا در این بازی به مساوی هم راضی بود یا خیر، گفت: خیر. فقط برای سه امتیاز به زمین آمده بودیم که خوشبختانه به این هدف دست پیدا کردیم. از حالا استراحت می کنیم و به بازی بعد مقابل لبنان می اندیشیم.

کی روش درباره داوری این بازی هم گفت: سخت است که درباره داور حرف بزنیم. او تحت فشار بود اما فکر می کنم که عملکرد خوبی داشت.

وی افزود: ما نیاز داریم که به یکدیگر اعتماد کنیم و با هم باشیم. باید اتحاد خود را حفظ کنیم تا بتوانیم به هدف مان دست پیدا کنیم. ما سه امتیاز شیرینی را به دست آوردیم و همچنان نیاز داریم که از ما حمایت صورت گیرد. برابر قطر خوب بودیم اما هنوز کار برای ما تمام نشده است.

سرمربی تیم ملی در ادامه اظهار کرد: در همین جا می خواهم این پیروزی را با تمام ارزشهایش تقدیم کنم به علی کفاشیان که در این دو سال و چند ماهی که من در اینجا حضور دارم از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات