کی روش بعد از پیروزی بر قطر:

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با تقدیر از عملکرد ملی پوشان کشورمان برابر قطر گفت: بازیکنان تیم ملی در این مسابقه سخت و حساس واقعا برای تماشاگران و کشورشان جنگیدند.

  کارلوس کی روش پس از پیروزی یک بر صفر سه شنبه شب تیم ملی ایران برابر قطر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازیکنان تیم ملی ایران واقعا برای تماشاگران و کشورشان جنگیدند. حالا همه باید به این تیم اعتماد کرده و به نفرات ملی پوش احترام بگذارند.

وی با اشاره به اینکه بازی زیبا و بسیار خوبی را از دو تیم شاهد بودیم، در مورد اینکه آیا در این مسابقه به مساوی راضی بود؟ ، تاکید کرد: اصلا و تنها برای سه امتیاز و پیروزی تیم را به میدان فرستاده بودم که خوشبختانه به این هدف دست پیدا کردیم

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به اینکه از امروز استراحت کرده و به بازی با لبنان فکر می کنیم، در مورد عملکرد داور هم یادآور شد: بسیار سخت است که درباره داور حرف بزنیم. داور سنگاپوری در جریان مسابقه بسیار تحت فشار بود اما فکر می کنم که عملکردش قابل قبول بود.

کی روش در پایان با اشاره به اینکه تیم ملی نیاز به اعتماد و همدلی دارد، گفت: برای موفقیت های آینده باید اتحاد خود را حفظ کنیم تا بتوانیم به هدف مان که صعود به جام جهانی است، برسیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات