رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می شود استعفای فتح الله زاده صوری بوده است، گفت: از نظر ما همانطور که بارها اعلام کرده ام فتح الله زاده به کارش ادامه می دهد ولی باید بگویم ایشان استعفا کرد و صوری هم نبود.

مقداد نجف نژاد در خصوص اینکه آیا جلسه هیئت مدیره این باشگاه لغو شده است یا خیر گفت: جلسه امروز قرار بود بعد از ساعت ۱۰ صبح برگزار شود که به دلیل نبود علی فتح الله زاده این نشست لغو شد.

وی در خصوص اینکه قرار است چه زمانی نشست برگزار شود گفت: در اسرع وقت و پس از بازگشت فتح الله زاده نشست هیئت مدیره برگزار خواهد شد.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می شود استعفای فتح الله زاده صوری بوده است، گفت: از نظر ما همانطور که بارها اعلام کرده ام فتح الله زاده به کارش ادامه می دهد ولی باید بگویم ایشان استعفا کرد و صوری هم نبود.

نجف نژاد در خصوص جلسه ای که امروز صبح با وزیر ورزش برگزار کرده است گفت: وقتی ایشان را دیدم در خصوص مسائل مختلف با او صحبت کردم و اتفاقا عباسی نظر هواداران استقلال برایش مهم است و دوست ندارد در هیچ شرایطی استقلال و طرفدارانش لطمه ببینند. اساس کار بر این موضوع است که ما همه ظرفیت ها را به کار بندیم و همه بسیج شوند تا این تیم هم در لیگ برتر و هم در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی بگیرند.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا با عباسی در مورد حضور شایسته به عنوان مدیر عامل استقلال صحبت کرده است یا خیر گفت: در این خصوص با عباسی صحبت کردم و ایشان از این موضوع بی اطلاعی کرد و این قضیه صحت نداشت. شایسته رئیس فدراسیون مهمی است و مسئولیت سنگینی را در آنجا به عهده دارد.

وی همچنین در خصوص اینکه گفته می شود احتمال حضور علی انصاری به عنوان مدیرعامل در جمع آبی پوشان مطرح شده گفت: من این موضوع را تا به حال نشنیدم و چنین موضوعی نیز صحت ندارد.

نجف نژاد در پاسخ به این سوال که نظر وزیر نسبت به فتح الله زاده چه بود گفت: در جلسه صبح امروز ایشان مرتب به فکر حل مشکلات بود اما در این مقوله ها ورود نمی کند و همانطور که قبلا هم گفتند همه چیز را در اختیار هیئت مدیره قرار دادند.

وی در خصوص اینکه اگر نظر عباسی این است که هیئت مدیره تصمیم نهایی را بگیرد پس حالا نظر شما چگونه است و چرا سریعتر تکلیف مدیرعامل مشخص نمی شود گفت: مگر تا به حال شرایط به چه شکل بوده است؟ ما یک شرکت دولتی هستیم و بخشی از درآمد ما را هم دولت می پردازد. درست است که دچار مشکلات مالی هستیم اما تا به امروز هم دولت با ما همکاری کرده و باید قبول کنیم که وزارت ورزش هم از نظر مالی در شرایط سختی است اما تا آنجا که بتواند به استقلال و مجموعه اش کمک می کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات