رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا - تایلند

مسابقات اوزان ۵۵ تا ۹۶ کیلوگرم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی آسیا برگزار شد.

  روز دوم رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جوانان آسیا از ظهر امروز با مسابقات اوزان ۵۵ تا ۹۶ کیلوگرم در شهر پوکت تایلند پیگیری شد که نتایج زیر حاصل شد:

در وزن ۵۵ کیلوگرم که ۱۵ کشتی گیر حضور دارند، یونس سرمستی در دور نخست با نتیجه ۸ بر صفر آتگونباتار گانسوخ از مغولستان را شکست داد و در دور دوم هم با نتیجه ۱۶ بر ۱۳ ولادیمیر کوردین از قزاقستان را از پیش رو برداشت و به نیمه نهایی رسید. سرمستی در این مرحله با نتیجه ۶ بر ۱۳ مغلوب وان سانگ از کره شمالی شد و شانس مدال طلا را از دست داد.

نماینده کشورمان برای کسب مدال برنز به مصاف ماندیپ از هند می رود.

در وزن ۶۰ کیلوگرم فرزاد کولیوند در دور نخست فرناندو از سریلانکا را مغلوب کرد و در دور دوم نیز از سد ژارگین بائف از قرقیزستان گذشت و به نیمه نهایی رسید، اما در این مرحله به کیم هیوک از کره شمالی باخت و شانس حضور در فینال را از دست داد.

نماینده کشورمان برای کسب مدال برنز به مصاف آریموتو از ژاپن می رود. در این وزن ۱۶ کشتی گیر حضور دارند.

در وزن ۶۶ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، پیمان یاراحمدی در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر کاریو کینجو از ژاپن را شکست داد و در دور دوم هم ۸ بر صفر جئون تائه جین از کره جنوبی را مغلوب کرد و به نیمه نهایی رسید، اما در این مرحله با نتیجه ۷ بر صفر به ساکایف از قزاقستان و باخت از حضور در فینال بازماند.

نماینده کشورمان برای کسب مدال برنز با کشتی گیر ویتنامی دیدار می کند.

در وزن ۷۴ کیلوگرم مصطفی قیاسی در دور نخست با نتیجه ۹ بر ۲ چانگ یانگ کیم از کره جنوبی را شکست داد و در دور دوم نیز آزادکار مغول را با نتیجه ۱۰ بر ۲ برد و به نیمه نهایی رسید.

نماینده کشورمان در این مرحله نیز با نتیجه ۱۰ بر ۲ آیتژانوف از قزاقستان را مغلوب کرد و فینالیست شد. قیاسی برای کسب مدال طلا به مصاف پرادیپ از هند می رود.

در وزن ۸۴ کیلوگرم که ۱۲ کشتی گیر حضور دارند، علیرضا کریمی در دور نخست بکجان مربکوف از قرقیزستان را با نتیجه ۹ بر صفر شکست داد و در دور دوم ۸ بر صفر از سد گانبول از مغولستان گذشت و به نیمه نهایی راه یافت. نماینده کشورمان در این مرحله نیز با نتیجه ۷ بر صفر از سد آزادکار کره جنوبی گذشت و فینالیست شد. وی برای کسب مدال طلا به مصاف دولت بکوف از قزاقستان می رود.

در وزن ۹۶ کیلوگرم حاتم علی اکبرزاده در دور اول با نتیجه ۴ بر صفر به فخرالدین سلیم زودا از تاجیکستان باخت که با شکست حریفش در مراحل بعد حذف شد. در این وزن ۱۱ کشتی گیر حضور دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات