تلافی به سبک سردار

رویانیان قصد دارد خلعتبری شاه ماهی زردها را با یک پیشنهاد اغواکننده به خدمت بگیرد تا پاسخ دندان شکنی به اصفهانی ها بدهد.

جنگ بین دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان به شدت بالا گرفته است. بعد از اظهارات رویانیان مبنی بر پیشنهادات میلیاردی اصفهانی ها به پولادی و سیدجلال، ماجرای دهنوی پیش آمده است.

ظاهرا دهنوی با سپاهان قراردادی رسمی و معتبر دارد اما بعد از آن با قرمزها هم سر میز مذاکره نشسته و قرارداد داخلی امضا کرده و همین سبب شده هر دو باشگاه دهنوی را متعلق به خود بدانند این در حالیست که دهنوی در تمرینات سپاهان حضور پیدا کرده تا فعلا نقشه پرسپولیسی ها نقش بر آب شود. حضور یعقوب کریمی در سپاهان دومین پاتک زردها به پرسپولیس بود آنچه سبب شده تا مدیرعامل جاه طلب سرخ ها مصمم شود یک انتقام تمام عیار از سپاهان بگیرد.

رویانیان قصد دارد خلعتبری شاه ماهی زردها را با یک پیشنهاد اغواکننده به خدمت بگیرد تا پاسخ دندان شکنی به اصفهانی ها بدهد. در همین رابطه رویانیان که چندی پیش به دوبی و اردوی تیم ملی رفته بود، رسما با خلعتبری سر میز مذاکره نشست و به او پیشنهاد وسوه انگیز  ۱/۷ میلیاردی را ارائه داد. پیشنهادی که حسابی خلعت را هوایی کرد. این در حالیست که روز گذشته خبر توافق قطعی خلعتبری با باشگاه عجمان امارات رسانه ای شد. خبری که بلافاصله سردار را وادار کرد تا به فدراسیون فوتبال برود و درباره قانون ممنوعیت بازیکنان ایرانی در لیگ امارات را از فدراسیون استعلام بگیرد.

رویانیان در این ملاقات به نبی و کفاشیان و البته تاج تاکید کرد با توجه به اقدام گستاخانه اماراتی ها در استفاده از واژه مجعول خلیج ع ر ب ی قانون ممنوعیت حضور بازیکنان ایرانی در این لیگ را رسما تصویب کنند. قانونی که البته توافق خلعتبری با عجمان را بی اعتبار خواهد کرد تا آنگاه سردار با مبلغ    ۱/۷ میلیاردی اش پیراهن قرمز را بر تن خلعتبری کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات