دروازه بان تیم ملی فوتبال گفت: انتقاد هایی که در این مدت از من می شد مغرضانه بود و با صعود تیم ملی به جام جهانی دهان خیلی ها بسته شد.

  رحمان احمدی پس از صعود تیم ملی به مسابقات جام جهانی پس از بازگشت به ایران اظهار داشت: خوشحالم که وظیفه ام را انجام دادم همه بچه ها کمک کردند و برای رسیدن به این موفقیت هم قسم شدیم. ۴۰ روز در اردو بودیم و خیلی سختی کشیدیم و به همین دلیل باید با کسب نتیجه به جام جهانی صعود می کردیم. ما از قبل می دانستیم که قطر بازی ناجوانمردانه ای را از خود نشان خواهد داد.

وی در پاسخ به این سوال که پس از حضور شما به عنوان دروازه بان تیم ملی خیلی ها از شما انتقاد کردند و این انتقاد ها باعث شده بود تا شما تحت فشار قرار داشته باشید حالا نظرتان در مورد آن اتفاقات چیست؟ گفت: بله خیلی تحت فشار بودم از همه طرف می خواستند مرا تخریب کنند خوشبختانه عزت و ذلت دست خداست و من هم با این عملکرد خوبی که داشتم جواب همه آنها را دادم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا انتقاد ها از شما مغرضانه بود یا خیر گفت: بله انتقاد ها صد در صد مغرضانه بود. شما نگاه کنید وقتی گزارشگر بازی در بازی با عمان اعلام می کند که مشکل دروازه بان است و یا گزارشگر بازی پیکان و پرسپولیس به جای گزارش بازی اظهار می کند که مشکل اصلی تیم ملی دروازه بان است و قطعا این نشان می دهد که آنها از کسی خط گرفته بودند.

احمدی در پایان اظهار داشت: خوشحالم با صعود تیم ملی به جام جهانی دهان خیلی ها بسته شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات