تخفیف داد تا معامله جوش بخورد!

جلالی به مسئولان باشگاه تراکتور سازی گفته است: «وقتی آقای… که بزرگترین هنرش در سالهای اخیر سقوط به دسته پایین تر بوده، ۹۰۰ میلیون می گیرد، من باید ۱/۵۰۰ میلیارد بگیرم! »

ماجرای انتخاب سرمربی تراکتورسازی در فصل جاری بسیار عجیب و کشدار شد. تبریزی ها ابتدا با منصور ابراهیم زاده به عنوان سرمربی توافق کردند اما درخواست مالی عجیب او مبنی عقد قراردادی به اندازه تونی اولیویرا سبب شد تا تبریزی ها در دقیقه ۹۰ از جذب او منصرف شوند.

ابراهیم زاده تاکید کرده بود که باشگاه تراکتور معادل ریالی قرارداد ۸۸۸ هزار دلاری تونی را با او منعقد کند که مورد مخالفت هیات مدیره قرار گرفت تا حضور ابراهیم زاده در تبریز منتفی شود و تبریزی ها سراغ گزینه بعدی خود یعنی جلالی بروند. توافقات با جلالی البته خیلی زود به نتیجه رسید اما رقم بالای درخواستی جلالی سبب شد تا مذاکرات به درازا بکشد. جلالی برای نشستن روی نیمکت تراکتور درخواست مبلغ  ۱/۵۰۰ میلیاردی داشت که تعجب تراکتوری ها را به همراه داشت و وقتی مدیران تراکتور از این مبلغ اظهار تعجب کردند، جلالی تاکید کرد: « وقتی آقای… که بزرگترین هنرش در سالهای اخیر سقوط به دسته پایین تر بوده، ۹۰۰ میلیون می گیرد، من باید  ۱/۵۰۰ میلیارد بگیرم! » سرانجام پس از چانه زنی های فراوان جلالی ۲۰۰ میلیون ناقابل به تراکتور تخفیف داد تا با قرارداد  ۱/۳۰۰ میلیاردی کارش را در تبریز شروع کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات