عملکرد راه آهن در فصل نقل و انتقالات

تیم فوتبال راه آهن در سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال با هدایت منصور ابراهیم زاده به میدان خواهد رفت.

  شاید اولین تیمی که وضعیت خود را برای حضور در سیزدهمین دوره لیگ برتر مشخص کرد راه آهن بود. مسئولان این باشگاه ۲ روز مانده به پایان مسابقات لیگ دوازدهم تکلیف کادر فنی تیم خود را برای فصل سیزدهم مشخص کردند. مسئولان راه آهن که تاکید زیادی بر روی ثبات مدیریت داشتند تصمیم گرفتند برای فصل آینده هم هدایت این تیم را به علی دایی سپردند. دایی از ۱۸ اردیبهشت برای سال آینده برنامه ریزی کرد تا بتواند در راه آهن نتایج خوبی کسب کند و بازیکنان مد نظر خود را نیز جذب کرد، اما این پایان کار نبود، چرا که مسئولان پرسپولیس پس از پذیرفتن استعفای یحیی گل محمدی به دنبال سرمربی بودند و با وجود اینکه دایی با راه آهن قرارداد امضا کرده بود، اما محمد رویانیان مذاکراتی را برای پذیرفتن هدایت پرسپولیس با او انجام داد. در ابتدا این موضوع با مخالفت باشگاه راه آهن روبرو شد و آنها اعلام کردند که به هیچ عنوان با رفتن دایی موافق نیستند، اما سرانجام پس از کش و قوس های فراوان راه آهنی ها اول خراداد رضایت دادند تا دایی به پرسپولیس برود و به دنبال گزینه های دیگری برای نیمکت خود گشتند. آنها پس از ۴ روز با منصور ابراهیم زاده به توافق رسیدند و کار هدایت تیم را به او سپردند. ابراهیم زاده از ۷ خردادماه تمرینات راه آهن را استارت زد و در این بین اردوی یک هفته ای نیز در سرعین برگزار کرد.جداشده ها:

محمد محمدی، دروازه بان راه آهن با ال ای بلوز آمریکا قرارداد بست و فرشید کریمی دیگر دروازه بان راه آهن نیز از این تیم جدا شد. همچنین امید عالیشاه، حمیدرضا علی عسگر و مهرداد کفشگری به پرسپولیس پیوستند. کاسترو، جهانگیر عسگری، عباسفرد و مامانی دیگر بازیکنانی بودند که از راه آهن جدا شدند.

جذب شده ها:

از طرف دیگر راه آهنی ها امین منوچهری، مهاجم فصل گذشته نفت، حامد فلاح زاده، دروازه بان سابق نفت، رامین رضاییان و میلاد نوری بازیکنان سابق صبا، علی علی پور از سنگ آهن بافق، رضا خالقی فر و بهنام برزای، بازیکنان سابق صنعت نفت آبادان را جذب کردند. البته در این بین برزای سهمیه زیر ۲۳ سال است. همچنین راه آهنی ها وحید طالب لو را که بازیکن آزاد بود جذب کرده اند.

راه آهن می تواند یک سهمیه لیگ برتری دیگر بگیرد. این تیم قصد دارد یک هافبک دیگر جذب کند تا تیم خود را برای حضور در سیزدهمین دوره لیگ برتر آماده کند.

تمدیدی ها:

همچنین بازیکنانی چون پیروز قربانی، فرزاد آشوبی، علی غلام، سامان آقازمانی، حسین پاشایی، مهدی زارعی، مجتبی شیری، حامد نورمحمدی، بهادر عبدی و ابراهیم کریمی قراردادشان را با راه آهن تمدید کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات