کریمی می تواند همه را برای حضور در تیم ملی متقاعد کند

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی گفت که حضور نکونام در این تیم در حد حرف است.

مجید جلالی پس از دیدار تدارکاتی روز گذشته تراکتورسازی و نفت تهران که با نتیجه ۳-۳ به پایان رسید، عنوان کرد: پس از اردوی یک هفته ای در سرعین و تبریز، تمریناتمان را از سه هفته قبل شروع کردیم. تیم اصلی دو هفته است که تمرین می کند و در این مدت تمرین های پرفشاری پشت سر گذاشتیم و تقریبا ۲۶ جلسه تمرین در ۲ هفته اخیر انجام دادیم.

وی درباره ضعف تیمش در بخش دفاعی تاکید کرد: قطعا مشکلاتی هست که باید برطرف شود. ما در بخش هایی مشکل داریم که باید به آن بپردازیم و در کل کارهای زیادی باید انجام دهیم. بازی های دوستانه هم برای این است که مشکلات مان را شناسایی کنیم.

سرمربی تراکتورسازی تبریز در واکنش به مسئله سرخپوش شدن جواد نکونام گفت: این مسائل در حد حرف است. دوست داریم زمانی در مورد بازیکن به اسم صحبت کنیم که کار انتقال او به تراکتورسازی نهایی شده باشد.

جلالی در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم، درباره علی کریمی و انگیزه بالایش در تراکتور سازی، تصریح کرد: گفته بودم کریمی متفاوتی در فصل آینده خواهید دید. وقتی تمرینات او را می بینید می توانید اشتیاقش را درک کنید. کریمی فوق العاده تمرین می کند و با این شور و اشتیاقی که دارد مطمئن باشید می تواند همه را برای حضور در تیم ملی متقاعد کند.

وی در خصوص جدایی وطنی و چراغپور، دستیارانش از تراکتورسازی گفت: وطنی از نظر مالی نتوانست با مسئولان باشگاه کنار بیاید، اما درباره چراغپور هنوز خودمان هم دلیلش را برای جدایی نمی دانیم. او کاملا بدون دلیل تیم را رها کرد. دو هفته در کنار هم کار کردیم. من حدس می زنم مشکل خانوادگی دلیل این جدایی بود.

جلالی ادامه داد: مطمئن باشید از نظر فنی هیچ اختلا ف نظری بین من و چراغپور وجود نداشت و بسیار خوب و راحت کار می کردیم.

سرمربی تراکتورسازی درباره مسئله کاپیتانی در این تیم تصریح کرد: تصمیم برای انتخاب کاپیتان بر عهده من است، امکان دارد هر هفته بازوبند را به یک بازیکن بدهم یا اصلا جوانترین بازیکنم را به عنوان کاپیتان انتخاب کنم، این جزو مسئولیت های من است و قطعا بازیکنان هم مشکلی با این موضوع نخواهند داشت.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات