رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس گفت: پس از نامه اینجانب و برگزاری جلسه خصوصی، رویانیان فعلا در پرسپولیس کارش را دنبال می کند.

فداحسین مالکی در خصوص جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما امروز جلسه رسمی هیئت مدیره نداشتیم بلکه دو جلسه خصوصی برگزار شد.

وی افزود: ابتدا رویانیان دیداری جداگانه با هماهنگی اینجانب با وزیر ورزش داشت و سپس من هم در جلسه ای با وزیر در خصوص مسائل مختلف صحبت کردم. اصلا قرار نبود که ما در جلسه همدیگر باشیم.

مالکی ادامه داد: با توجه به اتفاقات و شرایطی که پیش آمد نامه ای را به وزیر ورزش زدم و به ایشان اعلام کردم که هرگونه جابجایی باعث مشکلات در پرسپولیس می شود و حتی شرایط آرام کشور را مشکل دار می کند. با توجه به شرایط کشور اعلام کردم که صلاح نیست تغییرات انجام شود ولی نامه را شب گذشته به عباسی دادم.

مالکی خاطرنشان کرد: همچنین تصمیم گرفته شد که امروز جلسات خصوصی برگزار شود. من نمی دانم در جلسه رویانیان و عباسی چه گذشت و آیا زود او از جلسه رفته یا دیر اما در جلسه من با عباسی مباحث زیادی مطرح شد که نتیجه آن نیز مشخص گردید.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: با توجه به انتظارات انجام شده خواسته وزارت عملی نشد چون من استدلال هایی را که خواست خودم بود مطرح کردم و از همه مهمتر خواستار این شدم تا کیان پرسپولیس حفظ شود و حرمت ها مخصوصا برای هواداران از بین نرود. الان هم می دانید مهمترین موضوع شرایط کشور است که بعد از انتخابات بسیار خاص است و باید با احتیاط در تصمیم های خود رو به جلو حرکت کنیم اما در کل مباحث زیادی در جلسه امروز مطرح شد.

مالکی در پاسخ به این سوال که آیا رویانیان می ماند یا خیر گفت: در نهایت به این توافق رسیدیم که فعلا آقای رویانیان کارش را ادامه دهد تا در آینده بررسی های لازم داشته باشیم در حقیقت مباحث زیادی مطرح شد اما اجازه داده نشد در مورد اعضای هیئت مدیره بیشتر صحبت کنیم اما قطعا علی پروین در پرسپولیس می ماند اما در خصوص آقای خوردبین من خبری ندارم.

وی افزود: ما انتظار داریم از هواداران که به این مسئله بزرگ و کلان توجه ویژه ای داشته باشند با شعار دادن بدون اینکه از محتویات تصمیم هایی خبر دار نباشیم به جایی نمی رسیم. از طرف دیگر من از آقای دایی تقاضا دارم که با کمک همه بچه ها اجازه ندهد غیر از زمین و توپ و موفقیت به مسئله دیگری فکر کنند تا انشاءالله در فصل جاری فصل تلخ گذشته را جبران کنیم.

مالکی در پاسخ به این سوال که چرا هواداران علیه شما شعار می دهند گفت: باور کنید نمی دانم باید چه بگویم و درباره چه مسئله ای حرف بزنم بالاخره باشگاه سیاست های خودش را دارد و الان کوچکترین حاشیه به پرسپولیس ضربه می زند. هواداران به پرسپولیس کمک کنند تا به موفقیت برسد چون تیم مهمتر از همه چیز است. مشکلاتی وجود دارد که اجازه دهند هیئت مدیره با توجه به فشارهای جانبی که وجود دارد تصمیم بگیرد.

وی افزود: ما قطعا سعی خواهیم کرد برای گسترش و موفقیت باشگاه تصمیم بگیریم و دوست نداریم که خدای ناکرده کوچکترین لطمه ای به این تیم بزرگ بخورد اما متاسفانه برخی ها نمی دانند برای چه به هیئت مدیره اعتماد ندارند که در اشتباه هستند.

مالکی ادامه داد: ما به دنبال اقدامات خوبی برای باشگاه هستیم که در سطح کلان کشور باید عملی شود اما فعلا با همین رویه جلو خواهیم رفت و آقای رویانیان کار خود را دنبال می کند تا انشاءالله با تشکیل جلسه هیئت مدیره تصمیمات بهتری را بگیریم. در کل من از هواداران می خواهم فقط پرسپولیس را حمایت کنند و به هیچ عنوان به مسائل حاشیه ای فکر نکنند. آرامش در پرسپولیس از همه چیز مهمتر است و باید همه کمک کنند تا دایی و بازیکنان این آرامش را داشته باشند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات