هافبک جدید پرسپولیس اعلام کرد به ندای قلبی اش گوش داده و به پرسپولیس پیوسته است.

بحث پیوستن قاسم دهنوی به پرسپولیس و سپاهان در چند وقت اخیر سوژه داغ رسانه ها شده بود اما این بازیکن پس از جلسات متوالی بالاخره به تیم فوتبال پرسپولیس پیوست و نامه سرگشاده ای را نوشت.

متن نامه که در اختیار خبرگزاری فارس قرار گرفته به شرح زیر است:

« هواداران پرسپولیس، هواداران سپاهان و دوستان رسانه ای عزیز، نیک می دانم با به وجود آمدن اتفاقاتی ناخواسته طی هفته های اخیر باعث ناراحتی شما شده ام اما حقیقت این است که من از چند هفته قبل مدام گرفتار یک مشکل شخصی و خانوادگی بوده ام که ناچار باید به برخی مسائل تن می دادم.

پس از این مدت هم این گرفتاری نانوشتنی ادامه داشته که معلوم هم نیست تا کی گریبانگیرم خواهد بود.

شاید در آینده و روزی بشود این مشکلات را رسانه ای کرد، اما متاسفانه در حال حاضر امکان آن وجود ندارد. با این وجود از همه شما عزیزان بابت مسائلی که ناخواسته به وجود آمد و از قاسم دهنوی چهره دیگری بین اهالی فوتبال ساخت عذرخواهی می کنم. از شما هواداران سپاهان عذرخواهی می کنم و ده ها بار متاسفم که امکانات دل انگیز سپاهان و شما را یک جا از دست می دهم چون این بار باید به ندای قلبی ام گوش بدهم ولی هرگز لطف و محبت شما، آقای رحیمی و آقای کرانجار و مسئولان، مربیان و بازیکنان تیم سپاهان را فراموش نخواهم کرد. همینطور از هواداران پرشور پرسپولیس هم صمیمانه عذرخواهی کرده و امیدوارم از من رنجیده نباشند. واقعا از برخی اتفاقات اخیر که ناخواسته و به دلیل مشکلات عدیده خانوادگی رخ داد و اسباب ناراحتی سردار رویانیان، آقای علی دایی و سایر مسئولان پرسپولیس را فراهم ساخت متاسفم و از همه این عزیزان ده ها بار عذرخواهی می کنم. ضمن آنکه از رسانه ها و ارباب جراید نیز عذر می خواهم که به وجود آمدن اتفاقاتی ناخواسته باعث سردرگمی و ناراحتی آنان شد. اکنون موضوع ادامه فوتبالم پیش آمده و افتخار خوشایند بازی با پیراهن تیم بزرگ پرسپولیس که ارزش آن را نمی توان با پول اندازه گرفت. راستش را بخواهید من از قبل هم می خواستم در تیم یه طرفدار و مردمی پرسپولیس توپ بزنم چرا که برایم هیچ گاه افتخاری بالاتر از این نبود، اما همانطور که عرض شد یکسری مشکلات خانوادگی مانع شد و حالا خوشحالم که بالاخره به ندای قلبی ام گوش داده و بهترین تصمیم خود را گرفتم. در پایان لازم است چند کلمه در باب خود بگویم بلکه افکار عمومی و مردم با چهره واقعی قاسم دهنوی آشناتر شوند:

اکنون که این عریضه را می نویسم، نمی دانم مورد قبول دوستان واقع بشود _ خدا کند بشود _ باید بگویم من یک بازیکن شهرستانی ام که با زحمت و رنج فراوان به اینجا رسیدم و گذشته ام را فراموش نکرده ام. من هنوز فراموش نکرده ام که یک کارگر ساده کارخانه فرش ماشینی بودم و از نوجوانی زحمت کشیدم، عرق ریختم و برای گرفتم پول زحمت کشیدم. خیلی دم زیاد زحمت کشیدم و به همین دلیل هم امروز وظیفه خود دانستم تا برخی حرف ها را در قالب درد دل و برای روش شدن اذهان عمومی عنوان کنم و از همه عذر بخواهم و دوباره امیدوار باشم این عذرخواهی مرا پذیرا باشید. »

در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات