ردپای کاظمیان در برکناری رویانیان

ماجرا وقتی عجیب شد که این ماجرا به ریاست جمهوری کشیده شد. جواد کاظمیان پس از تهدید مدیران پرسپولیس به شکایت، تصمیم گرفت تا ماجرا تا آخر دنبال کند و از طریق یکی از آشنایان خود نامه ای را تنظیم کرده و با چک فوق به دفتر ریاست جمهوری فرستاد تا ماجرا وارد فاز تازه ای شود.

ماجرای چک های دستفروشی که باشگاه پرسپولیس به برخی از بازیکنان خود داده، بدل به یک موضوع عجیب و جنجالی شده است. اولین بار جواد کاظمیان بازیکن فعلی تراتورسازی بود که پرده از ماجرای فوق برداشت و این ماجرای عجیب و تخلف بزرگ را رسانه ای کرد.

کاظمیان که در نیم فصل رقابتهای گذشته از پرسپولیس جدا شد و به تراکتور پیوست، در برنامه پربیننده ۹۰ در مصاحبه با خبرنگار این برنامه ماجرا را افشا کرد و تاکید نمود که باشگاه پرسپولیس و شخص شیرینی سرپرست این تیم برای پرداخت مطالباتش به او چک دستفروشی را داده که البته بلامحل است و پولی در آن نیست! ماجرایی که البته سر و صدای فراوانی به پا کرد و حتی باشگاه پرسپولیس و شخص سرپرست را بر آن داشت تا از کاظمیان شکایت کند اما تهدیدات سرخ ها به جایی نرسید و کاظمیان محکم تر از قبل ادعای خود را مطرح نمود و تاکید کرد که برای اثبات این ماجرا حاضر است در دادگاه حاضر شوند و مدارک خود را ارائه دهد.

این ماجرا وقتی پیچیده تر شد که علی کریمی دیگر بازیکن جدا شده این تیم با تائید ادعاهای کاظمیان، پرده از ماجرای چک های دستفروش برداشت و با انتشار عکس چک برگشت خورده خود به مدیران پرسپولیس اولتیماتوم داد تا هرچه سریعتر نسبت به پرداخت مطالبات وی اقدام کنند. انتشار تصویری از چک فوق به نوعی مدیران پرسپولیس را خلع سلاح کرد تا آنها هیچ جوابی برای این ادعا نداشته باشند.

رنجنامه به رئیس جمهور
ماجرا وقتی عجیب شد که  به ریاست جمهوری کشیده شد. جواد کاظمیان پس از تهدید مدیران پرسپولیس به شکایت، تصمیم گرفت تا ماجرا تا آخر دنبال کند و از طریق یکی از آشنایان خود نامه ای را تنظیم کرده و با چک فوق به دفتر ریاست جمهوری فرستاد تا ماجرا وارد فاز تازه ای شود. پیگیری های کاظمیان سبب شد تا این نامه به دست رئیس جمهور رسیده و او پس از مطالعه رنجنامه بازیکن سابق پرسپولیس با ابراز تعجب از این اتفاق شخصا روی این نامه پاراف کرده وبا ارسال آن به وزارت ورزش خواستار پیگیری سریع موضع و اعلام آن شود. اتفاقی که ماجرا را وارد فاز تازه ای کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات