می خواهند من را مقابل هواداران قرار دهند

مهاجم فصل گذشته پرسپولیس گفت: بارها برخی مطالب را تکذیب کرده ام و من برای هیچ کس کلاس نمی گذارم.

کریم انصاری فرد اظهار داشت: خوشبختانه تمرینات خوبی را به صورت شخصی برای نگه داشتن آمادگی ام دنبال کردم و در وضعیتی هستم که خوشبختانه آماده برای حضور در تمرین هر تیمی که قسمتم باشد و در آن حضور داشته باشم، هستم.

وی افزود: متاسفانه برخی ها باز هم می خواهند من را مقابل هواداران پرسپولیس قرار دهند و باور کنید بعضی وقت ها حرف های عجیبی را از زبان خودم می خوانم، اما برای چندمین بار اعلام می کنم من عاشق پرسپولیس بودم، هستم و خواهم بود، اگر لازم باشد ۱۰۰ بار دیگر این حرف را می زنم.

انصاری فرد ادامه داد: من بازیکنی نیستم که بخواهم برای تیم و کسی کلاس بگذارم و همیشه معتقدم روزی و عزت و ذلت دست خدا است و نباید دنبال برخی صحبت ها و خبرهایی که واقعاً کذب است، رفت تا من را مقابل هواداران پرسپولیس قرار دهند.

انصاری فرد خاطر نشان کرد: دوست دارم که این حرف های من را هواداران پرسپولیس بشنوند. البته خدا را شکر آنها که سال گذشته واقعاً در حق من برادری و بزرگواری کردند همه چیز را می دانند، من از آنها می خواهم به برخی از مطالب و صحبت ها از قول من درباره پرسپولیس گفته می شود، توجهی نکنند. چون من آدمی نیستم که بخواهم دنبال این مسائل بروم و همیشه هم هر کجا باشم آرزوی قلبی ام سربلندی و موفقیت پرسپولیس است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات