سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: سفر ما به اوکراین چه ربطی به دیگران دارد که درباره آن اظهارنظر می کنند.

امیر قلعه نویی پس از تمرین امروز استقلال با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان در خصوص شرایط تیم فوتبال استقلال عنوان کرد: الحمدالله تیم شرایط بهتری پیدا کرده و روز به روز هم بهتر می شویم. امروز خسرو حیدری به تیم اضافه شد و تا دو سه روز آینده دو سه بازیکن خارجی که کارهای اولیه آنها هم انجام شده اضافه می شوند.

وی ادامه داد: یک بازیکن دیگر هم در پست هافبک می خواهیم و با آندرانیک تیموریان هم توافقاتی انجام می دهیم. در مجموع شرایط خوبی داریم و اردوی مناسبی در اوکراین برگزار کردیم. از لحاظ روحی و روانی تأثیر بسزایی داشت و تنها ایراد آن این بود که تمام بازیکنان را در اختیار نداشتیم. باز هم می گویم استقلالی که هم اکنون تمرین می کند نسبت به سال گذشته با کیفیت تر است.

سرمربی استقلال در مورد اینکه آیا تمرینات این تیم تا پایان ماه رمضان پیش از افطار خواهد بود، گفت: ما جایی را پیدا نکردیم که شرایط مناسب داشته باشد، در تهران یکی دو ورزشگاه وجود دارد که پیش از آن رزرو شده بود و به ما نرسید.

قلعه نویی درباره وضعیت جواد نکونام خاطرنشان کرد: ابتدا به او قدم نورسیده را تبریک می گویم و امیدوارم زیر سایه آقا امام زمان (عج) بزرگ شود. در مورد وضعیت نکونام هم باید بگویم یک هفته پیش از سفر به اوکراین جلسه خوبی با او داشتیم و پس از آن دیگر خبری از او ندارم. ما مشکلی با او نداشتیم، یکسری مشکلات بود که نکونام با من در میان گذاشت که پس از آن منجر به نشست رحمتی و فتح الله زاده و نکونام شد. پس از آن دیگر خبری از او ندارم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه مسئولان تیم رقیب اعلام می کنند چرا باشگاهی که پول ندارد اردوی خارجی برگزار می کند، تأکید کرد: من سعی می کنم در جایی که مسئولیت دارم اظهار نظر کنم. اگر ما دروغ می گوییم که به پای خودمان نوشته می شود. تنها هزینه باشگاه استقلال برای این اردو ۶ هزار دلار بوده که آن هم بابت ویزا بود که به سفارت اوکراین پرداخت کردیم.

وی افزود: هزینه هواپیما را عبدالله پور شرکت تابان پرداخت کرد و پول هتل را نیز دو نفر از دوستان هزینه کردند و زمین تمرین نیز برای باشگاه دیناموکیف بود. به شخصه خودم آنجایی که مسئولیت دارم صحبت می کنم، حالا اصلاً ما رفتیم و هزینه هم کردیم، به کسی ربطی دارد؟ واقعیت این است که هزینه این سفر برای استقلال ۶ هزار دلار بود.

سرمربی اسقتلال گفت: ما در بهترین هتل اوکراین اقامت داشتیم که حداقل شبی ۲۶۰ یورو هزینه آن بود، بهترین پذیرایی و غذاهای ایرانی برای بازیکنان وجود داشت، حالا یکسری ایرانی که عرق به وطن و نه رنگ آبی دارند اقداماتی انجام می دهند، نباید کاری کنیم که آنها دلسرد شوند. ما با هماهنگی هایی که انجام دادیم این اردو را تدارک دیدیدم، حالا برای دیگران مهم است که ما چه هزینه ای دادیم؟

قلعه نویی درباره قرعه کشی لیگ برتر و مصاف با فولاد گسترش در هفته اول عنوان کرد: همه تیم ها سخت هستند. فولاد گسترش هم یک مربی باهوش به نام رسول خطیبی دارد که در لیگ دسته اول نتایج خوبی گرفت و ما کار سختی مقابل همه تیم ها داریم.

سرمربی استقلال در مورد اینکه چه تیم هایی را رقیب قهرمانی می داند، اظهار داشت: هم اکنون زود است که بخواهیم در این خصوص صحبت کنیم، ما همه را رقیب می بینیم. باز هم می گویم از قول من بنویسید اردوی اوکراین هیچ هزینه ای برای استقلال نداشت به جز ۶ هزار دلاری که به سفارت پرداخت شد. نباید با این حرف ها کسانی که برای ایران زحمت می کشند، دلسرد کنیم. به کسی ربطی ندارد که این مسائل را و زحمات را زیر سؤال می برد.

قعله نویی در مورد اینکه با این سفرها بازیکنان با شرایط خارجی هم آشنا می شوند، یادآور شد: باب خوبی را ایجاد می کنیم که سفرهای خارجی انجام می دهیم. سفیر اوکراین حتی به ما گفت در سه سالی که در این کشور است، آن روز، یکی از بهترین روزها بوده است. به هر حال ما به این مسائل عادت کرده ایم. مثل همان حکایت سفر عربستان می شود که همه علیه ما جبهه گرفتند. ما کار قشنگی کردیم و شخصاً زیاد به این صحبت ها توجه نمی کنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات