مسئولان سازمان لیگ اعلام نظر در مورد کرار جاسم که در حال حاضر به عنوان بازیکن ۲ تیم استقلال و نجف عراق محسوب می شود را نیازمند بررسی های بیشتر دانستند.

کرار جاسم شب گذشته در حالی در ترکیب تیم فوتبال نجف در لیگ عراق به میدان رفت که نماینده این بازیکن عراقی چند روز پیش از طرف او با استقلال قرارداد بسته است. همین مسئله باعث شد شائبه هایی پیش آید و این سوال مطرح شود که چگونه یک بازیکن می تواند با ۲ تیم در ۲ لیگ قرارداد داشته باشد، درحالی که بازی های هر ۲ لیگ در جریان است.

برای پیگیری این موضوع ابتدا به سراغ محمدرضا کسرایی رفت که مسئول امور بین الملل سازمان لیگ در مورد این اتفاق اظهار بی اطلاعی کرد و گفت باید بررسی کند و ببیند ماجرا از چه قرار بوده است.

مصطفی شهبازی، از دیگر اعضای سازمان لیگ نیز در همین رابطه به خبرنگار تسنیم گفت: هنوز قراردادها برای ما نیامده و نمی دانیم این بازیکن با استقلال قرار داد بسته است یا خیر.

وی در مورد اینکه اگر این بازیکن در صورت قرارداد با تیم عراقی به استقلال پیوسته باشد وضعیت چگونه خواهد بود گفت: پرونده این موضوع باید به سازمان لیگ بیاید تا ببینیم ماجرا چه بوده است. باید پرونده را بررسی کنیم و طبق آن نظر بدهیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات