کی روش در ادامه با تاکید بر اینکه سوءتفاهمات بین وی و سازمان لیگ در جلسه امروز برطرف شده است، گفت: پیغام دیروز من به طور مناسب در رسانه ها مطرح نشده بود، در نتیجه امروز درباره آن صحبت ها بحث کردیم که نتیجه سودمندی برای تیم ملی و باشگاه ها داشت.

  سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: در جلسه با مهدی تاج، سوءتفاهمات را برطرف کردیم و تلاش کردیم تا به راهکار اجرایی برای حل مشکلات دست پیدا کنیم.

کارلوس کی روش پس از جلسه امروز (یکشنبه) با مهدی تاج درباره این جلسه گفت: جلسه امروز به دو قسمت تقسیم می شود. در قسمت اول راجع به سوءتفاهم هایی که از صحبت های دیروز من ایجاد شده بود، بحث کردیم و من این فرصت را داشتم که برای تاج توضیح دهم که دقیقا چه حرف هایی زده ام. اعتقاد دارم که اکنون مطالب کاملا شفاف است.

وی ادامه داد: در قسمت دوم توانستیم راجع به برنامه های لیگ دقیق تر صحبت کنیم. درباره صحبت های دیروزم دو مطلب وجود دارد؛ اول اینکه مهم ترین پیغام من این بود که متاسفانه اردوی تیم ملی به دلیل مشکلات مالی لغو شده بود و این مشکلی است که گریبانگیر همه تیم هایی است که در سال گذشته بیش از ۳ هزار ورزشکار را جابه جا کرده اند و بیش از ۱۰۰ تیم داخل ایران و خارج ایران رقابت کردند. هیچ شکی نیست که بزرگترین مشکل فعلی ما این است و بدون حمایت های لازم انجام کارها برای ما سخت می شود.

کی روش ادامه داد: دیروز در قسمت دیگری از صحبت هایم تاکید کردم که باید لیگ مناسب و ماندگار در کنار جام حذفی خوب داشته باشیم. این بازی ها باید منظم و مدون باشد. مطلبی که به اهالی رسانه انتقال دادم، این بود که کار کردن بدون داشتن یک لیگ خوب سخت است. رسانه ها شاهد بودند که برگزاری مناسب لیگ و جام حذفی دغدغه من است. اگر بخواهیم به این مهم دست پیدا کنیم، باید همکاری خوبی داشته باشیم و دقیقا این مطلبی بود که امروز با تاج درباره اش صحبت کردم.

سرمربی پرتغالی تیم ملی در ادامه گفت: صحبت امروز ما این بود که بدون برنامه ریزی نمی توانیم به اهدافمان برسیم. طبق این صحبت ها به این نتیجه رسیدیم که امروز فقط یک مشکل داریم و اینکه تاریخ بازی های لیگ قهرمانان آسیا در اختیار فدراسیون و سازمان لیگ نیست. در مجموع در قسمت دوم جلسه امروز، راجع به این بحث کردیم که راهکار مناسبی پیدا کنیم تا منافع تیم ملی و باشگاه ها رعایت شود.

کی روش در ادامه گفت: نقطه نظرات خود را به سازمان لیگ ارائه دادم هیچ شکی ندارم که شخص تاج و سازمان لیگ تاکنون از تیم ملی حمایت می کردند و از حالا به بعد هم هرکاری از دست شان برآید، انجام می دهند ولی به خاطر اینکه تاریخ بازی های آسیایی دست کفاشیان و تاج نیست، سعی می کنیم راهکاری اجرایی برای حل مشکلات ایجاد کنیم.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سوءتفاهمات بین وی و سازمان لیگ در جلسه امروز برطرف شده است، گفت: پیغام دیروز من به طور مناسب در رسانه ها مطرح نشده بود، در نتیجه امروز درباره آن صحبت ها بحث کردیم که نتیجه سودمندی برای تیم ملی و باشگاه ها داشت. اعتقاد و ایمان من این است که با یافتن راهکار مناسب می توانیم به اهدافمان برسیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات