یک میلیارد پایه، ۳۰۰ میلیون آپشن!

برخی منابع آگاه اعتقاد دارند که کریم انصاری فرد مهاجم سابق پرسپولیس و این فصل تراکتورسازی که بالاخره پس از کش و قوس های فراوان قراردادش با این تیم نهایی شد، قراردادی میلیاردی و چرب و نرم با تبریزی ها امضا کرده که اگر نگوییم گرانترین بازیکن لیگ، او را بدل به یکی از گرانترین ها کرده است.

این روزها بحث بر سر اینکه چه کسی گران ترین بازیکن لیگ برتر است، حسابی بالا گرفته است. در این میان نام گزینه های زیادی به عنوان گرانترین بازیکن لیگ برتر شنیده می شود.

  از جواد نکونام و آندرانیک تیموریان در استقلال گرفته تا مجتبی جباری و آرش افشین در تراکتورسازی. اما برخی منابع آگاه اعتقاد دارند که کریم انصاری فرد مهاجم سابق پرسپولیس و این فصل تراکتورسازی که بالاخره پس از کش و قوس های فراوان قراردادش با این تیم نهایی شد، قراردادی میلیاردی و چرب و نرم با تبریزی ها امضا کرده که اگر نگوییم گرانترین بازیکن لیگ، او را بدل به یکی از گرانترین ها کرده است.

درباره قرارداد جدید کریم انصاری فرد با تراکتورسازی گفته می شود تبریزی ها یک میلیارد به عنوان پایه قرارداد به او می دهند و ۳۰۰ میلیون هم به عنوان آپشن یا بند در قرارداد او گنجانده اند. ۳۰۰ میلیونی که با گلزنی او، کسب سهمیه آسیا و کسب عنوان قهرمانی لیگ به کریم انصاری فرد تعلق خواهد گرفت تا این قرارداد چرب و نرم تر و پر و پیمان تر شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات