رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: فدراسیون فوتبال ابرو را نگرفته چشم کور می کند اما هرگز زیر بار کسر امتیاز نمی رویم.

  مقداد نجف نژاد در خصوص اینکه آیا هیئت مدیره و مدیر عامل از نتایج استقلال راضی هست یا خیر، گفت: ما از نتایج راضی هستیم و مطمئن هستم بهتر از این خواهیم شد. شب گذشته هم تیم نتیجه گرفت و همانطور که قلعه نویی وعده داد استقلال بهتر از این می شود.

وی در خصوص اینکه آیا مشکلات مالی باشگاه حل شده است یا خیر، گفت: شرایط استقلال همیشه همینگونه است و باید فکری اساسی کرد. ما به لحاظ بنیادی دچار مشکل هستیم و البته دولت هم مقصر نیست. اما باید از ظرفیت های دیگری استفاده کنیم که مشکلات به طور کل حل شود.

رئیس هیئت مدیره باشگاه استقلال در خصوص کسر یک امتیاز از این تیم در لیگ برتر گفت: این کار اساسا از بنیاد اشکال دارد. فدراسیون ابرو نگرفته چشم کور می کند. البته باید بگویم که آنها نیت خیرخواهانه دارند اما ما زیر بار این موضوع نخواهیم رفت. این کار همه را دچار مشکل می کند و درست است که یکسری افراد در ورزشگاه ها دوست دارند، جو آسیب پذیر باشد اما فدراسیون فوتبال نیز باید به شکل دیگری با این افراد برخورد کند نه اینکه به خاطر یک عده امتیاز از یک تیم کسر کند.

نجف نژاد در ادامه گفت وگو با فارس، تاکید کرد: نمی شود تا برنامه های اصلی را پیاده نکرده به یک باره تصمیم حرفه ای بگیریم چون هنوز شرایط حرفه ای را برای لیگ کشور ایجاد نکردیم، قطعا فدراسیون فوتبال در موضوع کسر امتیاز تجدید نظر خواهد کرد.

وی در پاسخ به این سوال که باشگاه چه اقدامی در این باره انجام می دهد گفت: ما از همه پتانسیل ها استفاده می کنیم تا جلوی این اتفاق را بگیریم چون این موضوع فساد آور است، نه به عنوان رئیس هیئت مدیره استقلال بلکه به عنوان رئیس فراکسیون ورزش مجلس اعلام می کنم که شرایط باید برای همه چیز مهیا شود و اتفاقا در این زمینه با دوستان فدراسیون هم صحبت کردم. البته به زودی با کفاشیان هم صحبت می کنم تا این اتفاق رخ ندهد.

رئیس فراکسیون ورزش با اشاره به برنامه های وزارت در دولت جدید گفت: تصور می کنم سلطانی فر گزینه خوبی برای وزارت باشد چون من برنامه های او را مطالعه کردم، فکر می کنم او اشراف به ورزش دارد و باید با به کارگیری تیم کار آمد گره های ورزش را باز کند.

وی تاکید کرد: مجلس شورای اسلامی همیشه پشتیبان ورزش کشور بوده و هر شخصی که به عنوان فرد اول ورزش انتخاب می شود باید به فکر توسعه از لحاظ زیرساخت باشد، به طور مثال در روستاها باید زیرساختها افزایش پیدا کند و به لحاظ علمی و اقتصادی همه چیز را ارتقا ببخشیم. یکی از برنامه های سلطانی فر راکه مطالعه کردم مربوط به ورزش بانوان است و فکر می کنم در بخش بانوان برنامه های خوبی داشته باشد. در مجموعه او گزینه خوبی برای وزارت محسوب می شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات