علیپور:

دبیر هیئت رسیدگی به تخلفات فوتبال ایران گفت: با قلعه نویی موافقم باید با دلال ها و مافیا در هر نهاد و بخشی مبارزه کرد.

حجت الاسلام علیرضا علیپور در مورد شکایت فرهاد کاظمی از خودش به دادگاه روحانیت، گفت: دوستان هر اقدامی دوست دارند می توانند انجام بدهند و هر وقت هم احضاریه دادگاه به دستم رسید در دادگاه حاضر می شوم.

وی در مورد حرف های قلعه نویی مبنی بر اینکه برای رسیدن به دلال ها و مافیای واقعی رد توپ ها و لباس های آلشپورت را دنبال کنید، گفت: من با حرف قلعه نویی موافقم باید با دلال ها و مافیا در هر بخشی از فوتبال حضور دارند برخورد قاطع شود. ایشان ادعایی را مطرح کرده اند که قابل پیگیری است. اگر ادعایشان ثابت نشد طبق مقررات آئین نامه رابطه باشگاه ها با سازمان لیگ با او برخورد می شود اگر هم ادعا ثابت شد که بسیار هم خوب است.

علیپور در مورد اینکه توپ های آل اشپورت را مناسب می داند یا نه، گفت: سازمان لیگ یک گروه کارشناسی تشکیل داد تا توپ ها را مورد ارزیابی قرار بدهند و این گروه در تاریخ ۱۲ مردادماه جلسه ای تشکیل دادند و استانداردها و گارانتی توپ را تایید کردند. برخی توپ ها نیز که نواقصی داشت طبق ضمانت نامه مرجوع شد. البته قرار است رنگ توپ ها با نظر باشگاه ها و سازمان لیگ تغییراتی داشته باشد و در توپ های جدید از رنگ مورد نظر سازمان لیگ و باشگاه ها استفاده شود.

علیپور در مورد مجوز موقت محمد مهدی نظری و احمد جمشیدیان برای بازی در استقلال تا هفته سوم لیگ برتر، گفت: مجوز این بازیکنان به طور موقت بازهم تمدید شده تا جلسه بعدی هیئت رسیدگی به تخلفات برگزار شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات