قلعه نویی:

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: از کی روش خواستم بازیکنان ما را به تیم ملی دعوت نکند.

  امیر قلعه نویی در کنفراس مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل راه آهن گفت: در ابتدا از طرفداران استقلال تشکر می کنم که در بازی مقابل نماینده تایلند روز باشکوهی را رقم زدند. بازی با راه آهن چند حسن دارد که یکی از آنها ابراهیم زاده است او همکار من بوده است. طبیعتا بازی سختی داریم و مشکل اساسی تیم ما به اول فصل برمی گردد بازیکنان ما خوب ریکاوری نشدند و کج دار و مریز فوتبال بازی می کنیم. برخی از نفرات ما زود مصدوم می شوند چون فرم بدنی آنها شکل نگرفته است.

وی افزود: نمی خواهم به این مسئله ورود کنم ولی ای کاش دوشنبه بازی می کردیم و من نمی دانم چرا در برنامه ریزی این را منظور نکردند اما مجبور هستیم به قانون احترام بگذاریم و تمکین کنیم. همیشه گفته م تابع قانون هستم اما چه بهتر که برنامه ریزی خوبی می شد. یک ماه پیش نامه زدیم و می دانستیم امروز فشار می آید اما نگاه ما این است که انگار در یک تورنمنت حضور داریم و این بازی دوم ما در آن تورنمنت است نام ما استقلال ایران است اما در برنامه ریزی نام ما استقلال است.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: جمشیدیان، بیک زاده و تیموریان مصدوم هستند.

قلعه نویی در مورد زمان ۱۰ روزه برای استقلال در آسیا، یادآور شد: اگر این زمان را بدهند تشکر می کنیم خواهش من از کی روش این بود که بازیکنان استقلال را در این اردو دعوت نکند در این زمینه با نمازی هم صحبت کردم ما هم از لحاظ بدنی باید ریکاوری کنیم و هم هماهنگ شویم تیموریان با تیم هماهنگ نیست و آن تایم ۱۰ روزه فرصت خوبی برای هماهنگی استقلال است.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات