زینی زاده:

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز اعلام کرد تصمیم گیری و یا صحبت برای تغییرات در کادر فنی خیلی زود است، هرچند اعضای هیات مدیره خواهان تقویت کادرفنی هستند. وی همچنین از عملکرد علی کریمی و کریم انصاریفرد ابراز رضایت کرد و مطالب مطرح شده در مورد اقدامات این باشگاه برای جذب محمدرضا خلعتبری را رد کرد.

حمید زینی زاده در خصوص آخرین وضعیت تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ضمن بیان این مطلب فوق گفت: در این چند هفته حرف و حدیث هایی وجود داشته است ولی ما از قبل همه چیز را به بعد از دیدار هفته هفتم موکول کرده بودیم تا با مجید جلالی جمع بندی کنیم و با همدیگر تصمیم بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا نتایج شش هفته ابتدایی راضی کننده بود؟ ، اظهار داشت: قطعا ما در بازی های خارج از خانه نتایج خوبی را کسب کردیم و روند تیم قابل قبول بوده است. در واقع در هر بازی خارج از خانه یک و نیم امتیاز کسب کردیم اما در دیدارهای داخل خانه نتایج راضی کننده نیست. ما به دنبال رفع نواقص هستیم و در بازی با سایپا مشخص می شود که با همدیگر چه راهکارهایی را باید پیگیری کنیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص این که آیا گزینه تغییرات کادر فنی هم روی میز این باشگاه وجود دارد، خاطرنشان کرد: نمی شود روی این موضوع حرف زد. کمتر از یک چهارم فصل را سپری کردیم و صحبت کردن از تغییرات درست نیست. باشگاه به دنبال این است که مشکلات و ضعف ها را کاهش دهد.

زینی زاده در پاسخ به این سوال که آیا از سوی هیات مدیره تحت فشار است؟ ، یادآور شد: آنها نظرشان این است مشکلات را حل کنیم و حتی اگر نیاز است کادر فنی را تقویت کنیم. حتما در این باره با کادر فنی صحبت خواهیم کرد تا تیم را از این وضعیت خارج کنیم.

وی در خصوص عملکرد علی کریمی و کریم انصاریفرد در هفته های اخیر هم تاکید کرد: به نوبه خودم از این دو بازیکن کاملا راضی هستم. بهرحال آنها تابع کادر فنی هستند و به تنهایی تصمیم نمی گیرند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز شایعات مطرح شده در مورد تلاش های این باشگاه برای جذب محمدرضا خلعتبری را رد کرد و گفت: ما به این بازیکن دیگر فکر نمی کنیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات