مدیر شرکت آل اشپورت گفت: طبق بندهای رسمی که در قرارداد با باشگاه استقلال وجود داشت به صورت یکطرفه آن را فسخ کردیم.

پس از نارضایتی کادر فنی و بازیکنان تیم استقلال از کیفیت لباس های شرکت آل اشپورت این شرکت در نهایت نامه لغو قرارداد میان آن باشگاه و خود را صادر کرد.

جعفری مدیر شرکت آل اشپورت در خاورمیانه در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: ما تمایلی به ادامه همکاری با باشگاه استقلال نداشتیم و لغو قرارداد ما و باشگاه استقلال یک طرفه و از طرف ما بوده است. زیرا آنها به ما ایراد گرفتند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا شرکت آل اشپورت می تواند قرارداد را به صورت یک طرفه فسخ کند یا خیر، گفت: ما در تمام بندهای قراردادمان دقت کردیم و از همین رو در یکی از بندها آمده در صورتی که بازیکنان، دست اندرکاران، کادر فنی و دیگر اعضا در خصوص البسه و کیفیت آن اعتراض در رسانه های جمعی داشته باشند، باید هر دو طرف در جهت رفع مشکلات اقدام کنند و فقط در صورتی که شرکت مربوطه پاسخگو نباشد حق به افشاگری دارند. از همین رو باشگاه استقلال در این خصوص بند قراردادی که خودشان امضا کردند را نقض کرد و ما هم خواستار لغو قرارداد یک طرفه شدیم. البته پیش از این نیز تذکرات لازم را هم دادیم.

مدیر شرکت آل اشپورت در خاورمیانه در ادامه گفت وگو با فارس، تاکید کرد: تخلف دیگر استقلالی ها این بود که همه اعضا در تمرینات مسابقات حق استفاده از برند دیگری را ندارند که قلعه نویی و رحمتی به مراتب طی چند سال گذشته نقض قانون کردند و شرکت آلمانی تصمیم گرفت قرارداد با استقلال لغو شود. البته من سعی کردم در این چند سال از این تخلف ها گذشت کنم ولی نماینده آلمانی شرکت آل اشپورت در اینجا همه چیز را رصد کرد و خود آلمانی ها خواستار فسخ قرارداد شدند.

جعفری ادامه داد: آلمانی ها خواستار لغو قرارداد توپها با سازمان لیگ نیز بودند و روز گذشته برای فسخ قرارداد به دیدار تاج رفتم ولی ظاهرا نگاه او تغییر کرده و او از من خواست تا همکاری را با یکدیگر ادامه دهیم البته قرار است مجددا مذاکراتی را با سازمان لیگ داشته باشیم که همکاری ها در زمینه کیفیت توپها بهتر شود.

جعفری در ادامه تاکید کرد: شرکت آلمانی قصد داشت به صورت جدی پیگیر اظهارات باشگاه استقلال باشد و حتی قصد شکایتی از طریق مراجع قانونی را داشتند ولی چون خودم استقلالی هستم اجازه ندادم این اتفاق بیافتد و به خاطر اینکه با قلعه نویی نیز دوست هستم خواستم اسباب ناراحتی دوستان فراهم نشود.

وی دلیل اصلی لغو قرارداد البسه آل اشپورت با استقلال را اظهار نظر قلعه نویی خواند و گفت: او بعد از بازی با نماینده تایلند اعلام کرد که در این کشور با این البسه به مشکل می خوریم ولی باید بگویم که اگر لباس استقلال در این دیدار درجه ۲ بود به خاطر تاخیر دوستانمان در باشگاه استقلال به خاطر سفارش لباس ها بود. امیدوارم استقلالی ها با برند جدید موفق باشند و حداقل البسه آن شرکت ها از جنس درجه سوم ما بهتر باشد. برای امیر قلعه نویی احترام خاصی قائلم ولی ما قرارداد را یک طرف لغو کردیم و حتی نامه ای که از دفتر مرکزی شرکت آل اشپورت از آلمان آمده بود را به باشگاه استقلال فرستادیم.

علی فتح الله زاده نزدیک به ظهر امروز به همراه یکی دو بازیکن استقلال از شرکت تولیدی مجید بازدید کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات