نایب قهرمان المپیک لندن که در رده چهارم جدول رده بندی کلی مسابقات پرتاب دیسک لیگ الماس قرار دارد در سیزدهمین مرحله این رقابتها که در زوریخ برگزار می شود به دنبال صعود در جدول رده بندی است.

  مرحله سیزدهم رقابتهای لیگ الماس روز پنجشنبه هفتم شهریور ماه (۲۹ آگوست) در زوریخ سوئیس برگزار می شود و احسان حدادی نایب قهرمان المپیک ۲۰۱۲ لندن که در حال حاضر با هفت امتیاز در رده چهارم قرار دارد در این رقابت ها حضور خواهد داشت.

پرتابگر ایرانی در مرحله دوازدهم لیگ الماس که در استکهلم برگزار شد با ثبت رکورد ۶۳ متر و ۶۴ سانتی متر توانست عنوان دوم را از آن خود کند. احسان حدادی، رابرت هارتینگ، پیتر مالاخوفسکی، گرد کانتر، ویرجیلیوس آلکنا، ویکتور بوتنکو، اریک کادی، ویکاس گوادا، رابرت اروبانک و مارتین ویرگ ۱۰ پرتابگری هستند که در این مرحله با یکدیگر رقابت می کنند.

در حال حاضر پیتر مالاخوفسکی لهستانی، با ۱۴ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار دارد، رابرت هارتینگ با ۸ امتیاز دوم است و رده سوم نیز در اختیار گرد کانتر با ۸ امتیاز است و احسان حدادی با ۷ امتیاز در مکان چهارم این رقابت ها قرار دارد. مارتین ویرینگ و رابرت اوربانگ به ترتیب با ۳ و ۲ امتیاز رده های پنجم و ششم را در اختیار دارند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات