کرانچار در کنفرانس مطبوعاتی پیش از مسابقه سپاهان - داماش شرکت کرد در این کنفرانس که با ۲۰ دقیقه تایخر آغاز شد به سوال خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش افکارنیوز ، کرانچار درباره شرایط بازی با داماش در جمع خبرنگار اظهار کرد: شما مطلع هستید که سپاهان با دست و بال بسته به رشت آمده است، چون دو بازیکن را به دلیل محروم بودن و یک بازیکن را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم، اما امیدواریم به مانند بازی سال گذشته بازی خوبی از کار درآید، در سال گذشته هر دو تیم دنبال ۳ امتیاز بودند و امسال هم با توجه به اینکه داماش بازی خارج از خانه را با پیروزی پشت سر گذاشته و ما نیز صبا را بردیم می خواهیم ۳ امتیاز را کسب کنیم و با احترام به داماش دوست داریم برنده از این بازی خارج شویم.

وی افزود: من امروز به اندازه کافی در این باره صحبت رکدم در حال حاضر دچار کمبود بازیکن نستیم، باید از جباری بپرسیم که آیا می خواهد در سپاهان بماند یا نه البته دو بازیکن امید ابراهیمی و آورین بولکو را نداریم و یعقوب کریمی هم مصدوم است و ما روی ذخیره ها حساب کردیم.

جباری در اصل هافبک هجومی است

کرانچار گفت: جباری در اصل هافبک هجومی است نه هافبک دفاعی و این دو بازیکنی که محروم هستند (ابراهیمی و بولکو) هر دو هافبک دفاعی هستند و جباری یک خط جلوتر از آنها بازی می کند، اما درباره او باید بگویم خود جباری میل به بازی نداشت، او یک مشکل بزرگ برای خودش و تیمش سپاهان بود، قرار شد او مدتی از تیم ما دور باشد ببیند اصلا دوست دارد فوتبال بازی کند یا نه، بازی کردن یا نکردن او ربطی به محرومیت بازیکنان ما ندارد.

وی تصریح کرد: بنده در گفت وگو با رحیمی مطلع شدم که یعقوب کریمی در مصاحبه با سایت رسمی سپاهان مصاحبه بر علیه من را تکذیب کرد، یعقوب کریمی در نفت تهران از ناحیه دنده اش آسیب دیده بود و از لحاظ آمادگی نسبت به سایر بازیکنان سپاهان آماده تر است، بنده هرگز دچار بحث با بازیکن نمی شوم چرا که بازیکن با باشگاه قرارداد دارد و وظایفش مشخص است و او در برابر پولی که می گیرد باید به تعهداتش عمل کند.

سرمربی سپاهان اظهار کرد: انتظار خوب بازی داماش در برابر استقلال را دارم که اگر در آن بازی دامش برد نبود حداقل مساوی بود و از بازیکنان خودمان انتظار دارم که پرقدرت در مقابل داماش ظاهر شود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات