در شبی که رضا قوچان نژاد ۹۰ دقیقه برای استاندارد لیژ بازی کرد سردار آزمون برای تیم فوتبال روبین کازان گل زد.

به گزارش افکارنیوز، دور برگشت از مرحله پلی آف لیگ اروپا شب گذشته (پنجشنبه) پیگیری شد. در یکی از این دیدارها تیم فوتبال روبین کازان روسیه میزبان مولد اف کِی نروژ بود. روبین کازان که در بازی رفت موفق شده بود ۲ بر صفر در خانه مولد اف کِی به برتری برسد در دیدار برگشت هم با نتیجه ۳ بر صفر بر حریف نروژی خود غلبه کرد تا در مجموع دو دیدار رفت وبرگشت با نتیجه ۵ بر صفر به دور گروهی این رقابت ها صعود کند.

روبین کازان در این دیدار سردار آزمون، مهاجم ایرانی خود را در دقیقه ۶۴ به جای الکساندر پرودنیکوف وارد زمین کرد که این بازیکن موفق شد در دقیقه ۸۴ گل سوم تیمش را وارد دروازه حریف کند. گل های دیگر روبین کازان را الکساندر پرودنیکوف (۳۳) و رومان ارمنکو (۵۰) به ثمر رساندند.

در یکی از دیدارهای دیگر تیم استاندارد لیژ در حالی در خانه خود پذیرای اف سی مینسک بلاروس بود که در بازی رفت با نتیجه ۲ بر صفر به برتری رسیده بود. در این دیدار برخلاف دیدار رفت که رضا قوچان نژاد، مهاجم تیم ملی کشورمان در ترکیب ۱۸ نفره استاندارد حضور نداشت این بار به تشخیص مربی این تیم ۹۰ دقیقه بازی کرد.

استاندارد این بازی را ۳ بر یک به سود خود به پایان برد تا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۵ بر یک راهی دور گروهی این رقابت ها شود. برای استاندارد لیژ در این مسابقه پل خوزه اِمبوکو (۳) ، ایگور دی کامارگو (۶) و ژئوفری مویانگی بیا (۳۵) گلزنی کردند و تنها گل مینسک را ویتالی کیبوک (۸) به ثمر رساند.

در دیگر دیدارهای مهم شب گذشته نتایج زیر رقم خورد:

* تاتنهام انگلیس ۳- دین تفلیس گرجستان صفر (صعود تاتنهام در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۸ بر صفر)

* رئال بتیس اسپانیا ۶- یابلونک جمهوری چک صفر (صعود بتیس در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۸ بر یک)

* فاینورد هلند یک- کوبان کراسنودار روسیه ۲ (صعود کوبان کراسنودار در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۳ بر یک)

* پترولول پلویستی رومانی ۲ - سوانزی انگلیس یک (صعود سوانزی در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۶ بر ۳)

* اشتوتگارت آلمان ۲ - ریکا کرواسی ۲ (صعود ریکا در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۴ بر ۳)

* فیورنتینا ایتالیا صفر- گراس هاپرز سویئس یک (مجموع دو دیدار رفت و برگشت ۲-۲، صعود فیورنتینا به لطف گل زده بیشتر در خانه حریف)
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات