واکنش صالحی امیری به جوسازی کفاشیان

«اگر قرار بود دولت هزینه های جزیی فوتبال را بدهد، چه نیازی به داشتن رییس فدراسیون بود؟ شما می گویید مستقلید و اگر دخالت کنیم، فیفا حساس می شود که چرا دخالت کرده اید. تمام تیم هایی که به جام جهانی صعود می کنند خیلی سریع اسپانسر جذب می کنند. پس این ضعف شماست که نتوانسته اید پول هزینه ها را جور کنید! »

گروه ورزشی ؛ لغو دوباره اردوی تیم ملی در پرتغال اتفاق نومیدکننده ای بود که با واکنش گسترده منتقدین و اهالی رسانه همراه شد. رئیس فدراسیون برای دریافت هزینه این اردو روی وزارت ورزش حساب باز کرده بود اما وقتی به ملاقات صالحی امیری سرپرست جدید وزارتخانه رفت و جواب منفی از او شنید، با فراست و زیرکی ابتدا شایعه لغو اردو به دلیل بی پولی را توسط چند خبرنگار نزدیک به خود رسانه ای کرد تا بلکه بتواند از این طریق وزارت ورزش را تحت فشار قرار داده و بتواند مبلغ اردو را از خزانه وزارتخانه برداشت کند. سناریوی که در نهایت به بن رسید تا چاره ای جز لغو اردو باقی نماند.

به گزارش افکارنیوز ؛ کفاشیان که بعد از لغو اردوی پرتغال حسابی در رسانه ها سروصدا به پا کرد تا توپ را به زمین وزاتخانه انداخته و آن ها مقصر اصلی کنسلی اردوی تیم ملی معرفی کند در نهایت با واکنش تند صالحی امیری روبرو شد. او بعد از فرافکنی های کفاشیان، شخصا با او تماس گرفت و او را مورد مواخذه قرار داد و گفت: «اگر قرار بود دولت هزینه های جزیی فوتبال را بدهد، چه نیازی به داشتن رییس فدراسیون بود؟ شما می گویید مستقلید و اگر دخالت کنیم، فیفا حساس می شود که چرا دخالت کرده اید. تمام تیم هایی که به جام جهانی صعود می کنند خیلی سریع اسپانسر جذب می کنند. پس این ضعف شماست که نتوانسته اید پول هزینه ها را جور کنید! »

کفاشیان به سرپرست وزارتخانه پاسخ داد که احمدی نژاد به فدراسیون قول کمک داده بود و آقای سرپرست با حاضرجوابی خاصی بلادرنگ پاسخ رئیس خوش خنده فدراسیون فوتبال را اینگونه داد: «بروید از خود آقای احمدی نژاد پول بگیرید! » امیری صالحی در پایان با کفاشیان اینگونه اتمام حجت کرد: «آقای کفاشیان، یادتان باشد با سروصدا به راه انداختن در رسانه ها نمی توانید به هدفتان برسید! »
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات