سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان با تقدیر از رفتار و منش صادق گودرزی از وی برای حمایت از فرآیند انتخاب تیم های ملی تشکر کرد.

به گزارش افکارنیوز، علی بیات اظهار کرد: صادق گودرزی علیرغم کسب چهار مدال رقابتهای المپیک و جهانی نتواست در مسابقات انتخابی تیم ملی شرکت کند و به همین دلیل شانس حضور در رقابتهای جهانی را از دست داد.

وی ادامه داد: گودرزی پس از این قضیه به قانون انتخابی احترام گذاشت و حتی درخواست حضور در اردوی تیم ملی را داشت تا بتواند به هم تیمی هایش در آستانه رقابتهای جهانی مجارستان کمک کند.

بیات خاطر نشان کرد: از طرف تمامی اعضای کادر فنی تیم ملی از این رفتار و منش گودرزی قدردانی می کنیم و مطمئن هستیم این برخورد وی یک الگو برای کشتی گیران جوان جهت قانونمند کردن هر چه بیشتر ورزش ملی کشور خواهد بود.

وی افزود: صادق گودرزی این پتانسیل و توانمندی را دارد تا در رقابتهای جهانی سالهای آینده، بازیهای آسیایی ۲۰۱۴ و حتی المپیک برزیل حضور داشته و بر کلکسیون افتخاراتش بیافزاید.

سرپرست تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در پایان از حضور صادق گودرزی در جام دیمیتری کورکین روسیه در مهرماه سالجاری همراه با تیم منتخب کشتی آزاد خبرداد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات