سرمربی تیم فوتبال بوریرام تایلند استعفا کرد.

به گزارش افکارنیوز ، سایت رسمی باشگاه بوریرام تایلند از استعفای سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خبر داد. اسکات کوپر از روز گذشته اول سپتامبر (۱۰ شهریور) به همکاری با تیم تایلندی خاتمه داده و این موضوع را قبل از بازی با اوسوتسپا اعلام کرد. کوپر مشکلات شخصی را دلیل جدایی اش ذکر و ابراز امیدواری کرده بوریرام در رسیدن به اهدافش به ویژه در لیگ قهرمانان آسیا موفق باشد.

مدیر باشگاه بوریرام نیز اعلام کرده با وجود قرارداد سه ساله با کوپر به دلیل مشکلات شخصی این مربی، با فسخ قرارداد او موافقت کرده اند و نام سرمربی جدید بوریرام به زودی در بیانیه ای اعلام خواهد شد.

پیتاکپوسین گفت: رفتن کوپر تیم را تحت تاثیر قرار نمی دهد و این تیم طبق برنامه پیش خواهد رفت.

مدیر بوریرام که تیمش در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا مقابل استقلال شکست خورده اظهار داشت: هدف ما قهرمانی در لیگ و جام حذفی تایلند و رسیدن به جمع ۴ تیم برتر آسیاست.

گیلرمو اورتل به عنوان مربی موقت تا زمان معرفی سرمربی هدایت بوریرام را برعهده دارد و روز یکشنبه نیز با هدایت این مربی بوریرام ۲ بر یک اوسوتسپا را شکست داد.

برویرام حریف استقلال در مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا در دیدار رفت با تک گل خسرو حیدری مقابل نماینده ایران شکست خورد و در دیدار برگشت روز ۲۷ شهریور در بانکوک میزبان شاگردان امیر قلعه نویی خواهد بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات