خلعبری در مسیر پر فراز و نشیب لیگ به ما کمک می کند

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پیش بینی می کنم استقلال را می بریم و این موضوع احساس قلبی من است.

به گزارش افکارنیوز ، محمد پنجعلی پیش از تمرین امروز پرسپولیس در خصوص دربی روز جمعه گفت: دربی هیجانات را در مردم به خصوص هواداران فوتبال زیاد کرده است. پس از پیروزی روحیه بخش مقابل فولاد شنبه ریکاوری کردیم. روز یکشنبه با تعطیلی تمرین بازیکنان استراحت کردند. امروز ۲ جلسه تمرین داشتیم و از فردا تا پنجشنبه روزی یک جلسه تمرین خواهیم کرد.

وی در مورد حضور خلعتبری در پرسپولیس اظهار داشت: خلعتبری بازیکن برجسته فوتبال ایران و تیم ملی است. او سال ها در فوتبال ایران بازی کرده و از بزرگان فوتبال ایران است. خوشحالیم این بازیکن به جمع ما اضافه شده و در راه پر فراز و نشیب لیگ به ما کمک می کند.

پنجعلی در مورد اینکه محمدرضا هدایتی پول فسخ قرارداد خلعتبری را پرداخت کرده است گفت: واقعیت این است که ما طرفدارانی داریم که در این مواقع به تیم کمک می کنند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این گفته که «خدا این هواداران از پرسپولیس و استقلال نگیرد» عنوان کرد: به هر حال واقعیت فوتبال ما همین است. فوتبال ایران دولتی است و بودجه ای برای ما تعریف می شود که به طور مثال بیشتر از ۱۰ یا ۲۰ میلیارد نمی توانیم دریافت کنیم آن وقت در مسابقات باید با تیم هایی رقابت کنیم که به خزانه دولت چسبیده اند و شاید بیشتر از ۵۰ میلیارد تومان بودجه آنها است. نمی شود در این شرایط رقابت کرد. ما یکی از پرطرفدارترین تیم های دنیا هستیم و شاید اولین باشگاهی باشیم که در کشورش این تعداد هوادار را دارد.

وی در مورد پیش بینی اش از نتیجه دربی روز جمعه گفت: طبیعی است که می گویم پرسپولیس می برد. قلبا هم پیش بینی ام همین است و اگر اتفاق خاصی نیفتد پیروز می شویم. تیم ما از لحاظ فنی به بلوغ رسیده و پیشرفت زیادی کرده است. دیدید مقابل فولاد هم با حداقل اشتباه توانستیم پیروز شویم. فکر می کنم با نتیجه ۲ بر یک استقلال را شکست دهیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات