مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صبح امروز با دکترها صحبت کردم و مشکلم برطرف شده و می توانم بازی کنم.

به گزارش افکارنیوز ، محمدرضا خلعتبری در حاشیه تمرین عصر امروز پرسپولیس در خصوص مصدومیتش اظهار داشت: امروز صبح با دکترها صحبت کردم و مشکلم برطرف شده و می توانم بازی کنم.

وی در مورد اینکه آیا در مقابل استقلال به میدان خواهد رفت، اظهار داشت: اگر ITC من برسد در خدمت تیم هستم و اگر کادر فنی صلاح بداند به میدان می روم در غیر این صورت برای موفقیت پرسپولیس دعا می کنم.

مهاجم جدید سرخ پوشان در مورد دیدار دربی یادآور شد: دربی همیشه شرایط خاص خود را دارد امیدوارم این بازی با پیروزی پرسپولیس همراه باشد تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.

خلعتبری در مورد اینکه در دیدارهایی که مقابل استقلال قرار گرفته مشکلاتی با هواداران داشته، تصریح کرد: من با کسی مشکلی ندارم و با کسی هم به مشکل نمی خورم در بازی ها با تمام وجودم به میدان می روم. به هر حال فوتبال است و اتفاقی رخ می دهد. مشکل خاصی نبوده. هواداران استقلال هم تیم شان را تشویق می کنند و خواهان نتیجه با تیم شان هستند.

وی افزود: من چه بازی کنم و چه به میدان نروم برای موفقیت پرسپولیس دعا می کنم امیدوارم که تیم بازی خوبی انجام دهد و ۳ امتیاز را از آن خود کنیم. مطمئن باشید که برنده دیدار مقابل استقلال هستیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات