۲۰۰ هوادار علی رغم مشکلات پس از تمرین امروز بازیکنان را برای رفتن به اردو بدرقه کردند.

 به گزارش افکارنیوز ، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از تمرین امروز و بدرقه محمد رویانیان مدیرعامل قرمزپوشان از کنار رختکن به هتل آزادی برای تشکیل اردوی دو روزه خود رفتند.

با دستور دایی تمام بازیکنان در این اردو حضورشان الزامی بود و فقط حمید علی عسگر به دلیل مصدومیت و کهندانی با تصمیم دایی به اردو نرفتند.

حدود ۲۰۰ هوادار پرسپولیس در مقابل درب ورزشگاه درفشی فر پس از تمرین ایستادند و بازیکنان پرسپولیس را برای دربی بدرقه کردند. آنها با وجود اینکه خلعتبری می خواست با توجه به اینکه کلاهی روی سرش بود به صورت ناشناس از درفشی فر خارج شود اما او را شناختند و به دلیل هجوم به سمت وی خلعتبری در آستانه له شدن قرار گرفت اما با پا درمیانی برخی هوداران او سریعاً سوار اتوبوس شد. هواداران همچنین بنگر و جلال حسینی مدافعان پرسپولیس را به شدت تشویق کردند و از آنها خواستند که در مهار مجیدی تمام تلاش خود را به کار گیرند. آنها همچنین از محمد نوری درخواست می کردند تا میانه زمین را از آن پرسپولیس کند و از غلامرضا رضایی نیز درخواست داشتند که با سرعت خود دفاع استقلال را به دنبال خود بکشاند.

علی دایی نیز پس از تمرین امروز با ماشین شخصی خود به صورت جداگانه از درفشی فر خارج شد تا امشب به اردوی سرخپوشان اضافه شود.

پرسپولیس فردا بعد از ظهر آخرین تمرین خود را قبل از دربی ۷۷ در ورزشگاه درفشی فر دنبال خواهد کرد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات