تمرین تیم فوتبال استقلال قبل از بازی با پرسپولیس با حضور علی فتح الله زاده برگزار شد.

به گزارش افکارنیوز ، آخرین تمرین تیم استقلال قبل از رویارویی با پرسپولیس از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه امروز در کمپ زنده یاد حجازی برگزار شد. در تمرین امروز آبی پوشان خسرو حیدری به دلیل آسیب دیدگی غایب بود و این بازیکن بازی فردا مقابل پرسپولیس را به احتمال فراوان از دست داده است. سرمربی تیم استقلال تا آخرین لحظات پیگیر وضعیت حیدری بود ولی ظاهراً کادر فنی از حضور وی در بازی فردا نا امید شده است.

*امیرحسین صادقی که در سه جلسه تمرینی بعد از بازی با استقلال خوزستان غایب بود دیروز و امروز پا به پای سایر بازیکنان به تمرین پرداخت و مشکلی برای بازی فردا ندارد.

*هواداران استقلال که تعدادشان به نزدیک به ۱۰۰ نفر می رسید به دلیل غیبت حیدری در تمرینات ناراحت و نگران بودند و وضعیت این بازیکن را از کادر فنی جویا می شدند. همچنین آنها باز هم مثل روزهای گذشته در خصوص آخرین وضعیت خلعتبری و حضور این بازیکن در دربی ۷۷ با یکدیگر به صحبت پرداختند.

*در ابتدای تمرین سرمربی آبی پوشان بازیکنان را دور هم جمع کرد و آخرین توصیه ها را قبل از مسابقه فردا به آنها گفت. وی از بازیکنان خواست تا در مسابقه فردا احساس مسئولیت بیشتری نسبت به همیشه در قبال طرفداران داشته باشند و با جان و دل بازی کنند.

*علی فتح الله زاده مدیرعامل باشگاه استقلال پس از گذشت ۳۰ دقیقه از تمرین به کمپ زنده حجازی آمد، وی مشغول تماشای تمرین بود و در کنار علی امیری معاون این باشگاه حضور داشت. قلعه نویی نیز به محض دیدن فتح الله زاده به سمت وی رفت و از او استقبال کرد.

*گوران لاوره هافبک صرب استقلال در تمرین امروز این تیم حضور نداشت و طبق گفته خودش در صورت پرداخت مطالبات روز یکشنبه به جمع آبی پوشان اضافه خواهد شد.

*تمرین تیم استقلال ساعت ۱۹ و ۱۵ دقیقه به پایان رسید و آبی پوشان برای برپایی اردو راهی هتل المپیک شدند.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۸ و ۵۰ دقیقه فردا در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات