سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی مقابل پاکستان گفت: اگرچه دو تیم سطح متفاوتی داشتند اما از بازیکنانم خواستم که کم اشتباه کار کنند.

به گزارش افکارنیوز ، خولیو ولاسکو سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پیروزی ایران مقابل پاکستان اظهار کرد: فکر می کنم شاهد بازی متفاوتی بودیم تیم های والیبال ایران و پاکستان دو سطح متفاوتی از والیبال را دارند. من از بازیکنانم خواستم که با تمرکز به میدان بروند و اعتماد به نفس خود را حفظ کنند. ما باید در مسابقه با تیم هایی مثل پاکستان مراقب اشتباه های فردی باشیم و آمار اشتباهات فردی را کاهش دهیم.

وی افزود: از ابتدای تابستان و بازی با بلغارستان فشار زیادی روی چند بازیکن از جمله ظریف و موسوی و معروف وجود داشت به همین دلیل تصمیم گرفتم به آن ها استراحت بدهم چون احتمال دارد که در آینده به مهدوی بیشتر نیاز داشته باشیم تصمیم گرفتیم که در این دوره از مسابقه ها از او بهره ببریم. البته یک سری آسیب دیدگی هم وجود داشت به همین دلیل به موسوی هم استراحت دادیم. به نظر من در بازی های تدارکاتی با روسیه این بازیکنان خوب کار کردند. در مجموع فکر می کنم باید از این فرصت بهره می بردیم تا به همه بازیکنان بیشتر بازی برسد.

سرمربی تیم ملی ایران درباره بازی با پاکستان خاطرنشان کرد: حریف از نظر تکنیکی و فنی حرفی برای گفتن نداشت اما ما باید در این مسابقه ها پیروز شویم تا سهمیه مسابقه های جهانی را به دست آوریم. برای اولین بار ایران به عنوان قدرت اول آسیا در مسابقه ها حاضر می شود و این استرس زیادی به همراه دارد. ایران در لیگ جهانی اگر می باخت زیاد مهم نبود و استرسی برای بردن وجود نداشت اما الان حتما باید پیروز شویم و همین موضوع قدری استرس کار را بالا می برد.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات