پیشکسوت محبوب باشگاه پرسپولیس می گوید افسوس خداحافظی از فوتبال را نمی خورد.

به گزارش افکارنیوز ، کریم باقری این روزها سخت مصاحبه می کند. به ویژه پس از سفر به آمریکا و حضور در مسابقات دوستی که با قهرمانی و آقای گلی برایش به همراه بود، سخت تر جواب خبرنگاران را می دهد. باقری تصمیم گرفته کمتر در رسانه ها باشد و پس از اصرارها، تنها به توضیح درباره این مسابقات و گلزنی هایش بسنده می کند.

* آقاکریم، از حضورتان در آمریکا بگویید.

- ما در جام دوستی شرکت کردیم که بین ایرانی ها برگزار می شود. البته تیم ها یکسری بازیکنان خارجی هم داشتند. ما هم بازیکنانی از آلمان، سوریه و چند کشور دیگر در ترکیب داشتیم. مسابقات خوبی بود…


* و در نهایت هم قهرمان شدید.

- بله، این مسابقات هر سال برگزار می شود. امسال کیفیت بازی ها بهتر بود. بازیکنان خوبی شرکت کردند. من سه سال است که در این بازی ها حاضر می شوم. تا به حال تنها موفق شده بودیم به جمع چهار برویم و بعد حذف می شدیم ولی امسال به فینال رفتیم و قهرمان هم شدیم. بعد از ۱۲ سال این اتفاق افتاد و نیویورک قهرمان مسابقات شد.


* خودتان هم ظاهراً گل کاشته اید!

- خب من در ۶ بازی ۶ گل برای تیم زدم. مسابقات فشرده بود و در سطحی خوب. جذابیت و شادابی خاص خودش را داشت.


* مهدوی کیا پس از بازگشت به تهران گفت کریم باقری این قدر آماده است که می تواند دوباره بازی کند.

- آقامهدی لطف دارد. من از او تشکر می کنم ولی آمادگی من در سطح همین مسابقات است، نه اینکه بخواهم در بازی های رسمی شرکت کنم.


* ولی غیر از مهدوی کیا خیلی ها می گویند کریم باقری می تواند حداقل یک نیمه در لیگ بازی کند.

- نه، آقا مهدی و دوستان دیگر لطف دارند. این طوری ها هم نیست که می گویند. من چند سال است فوتبال را کنار گذاشته ام و دیگر نمی توانم بازی کنم.


* افسوس نمی خوری که چرا خداحافظی کردی؟

- نه، هیچ وقت افسوس این موضوع را نمی خورم. تصمیمم کاملاً درست بود. الان هم اگر بازی می کنم، برای دل خودم و یکسری دوستان است. من برای بازگشت دوباره به فوتبال بازی نکردم و دوباره می گویم که تصمیمم در آن برهه درست بود.


* درباره پرسپولیس…


- اجازه بدهید من بیشتر از این صحبت نکنم. تصمیم گرفته ام زیاد مصاحبه نکنم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات