استقلالی ها در خاموشی کره

استقلالی ها پس از شکست بوریرام تایلند موفق به صعود مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا شدند و نماینده شایسته کشورمان باید در این مرحله با اف. سی سئول کره بازی کند.

به گزارش افکارنیوز ، در صورت شکست کره ای ها، استقلال به فینال می رسد با این حال چند روزی است که آبی پوشان از تایلند به کره جنوبی سفر کردند و شرایطشان بهتر شده و دیگر از دست جانوران کشور تایلند راحت شدند و در هتل چهار ستاره مکزینگتون اقامت دارند و هر چند آب و هوای شهر بوریرام با کره متفاوت است اما استقلالی ها از این وضعیت راضی هستند و از اقامت در هتلی که در آن هستند اعتراضی ندارند.
گزارش اختصاصی از کشور کره که در ذیل می خوانید:

** نوروزی از تایلند به تهران بازگشت

دکتر امین نوروزی پس از پایان بازی استقلال مقابل بوریرام تایلند این کشور را ترک کرد و به ایران بازگشت.

نوروزی از زمانی که به تهران رسیده یا در کلینیک است و یا به فدراسیون پزشکی می رود البته پزشک آبی ها پس از بررسی وضعیت تک تک بازیکنان استقلال به ایران بازگشت.

گفتنی است: دستیاران دکتر نوروزی همراه کاروان آبی ها به کره سفر کردند تا در صورت مصدومیت بازیکنان به وضعیت آنها رسیدگی کنند.

** تمرین در هوای مرطوب

شرایط آب و هوایی تایلند با کره ۱۸۰ درجه متفاوت است چون هوا در تایلند شرجی و بارانی است اما هوا در کره مرطوب است و به همین خاطر استقلالی ها با شرایط خاصی روبه رو شدند البته شاگردان قلعه نویی از شهری که در آن هستند رضایت کامل دارند.

** کره ای ها در مراسم شکر گزاری/استقلالی ها در خاموشی سئول

متاسفانه کاروان آبی ها زمانی به کره جنوبی رسیدند که این کشور تا فردا تعطیل است و به خاطر عید شکر گزاری که دارند هیچکس از خانه بیرون نمی آید و به همین دلیل کل کشور در خاموشی قرار دارد و این وضع آبی پوشان را ناراحت کرده و بیشتر مراکز خرید و مکانهای دیدنی تعطیل می باشد

**دو اتوبوس، یک ون و یک کامیون در اختیار آبی پوشان

کره ای ها با توجه به تعداد کاروان استقلال دو اتوبوس، یک زن و یک کامیون در اختیارشان گذاشتند تا برای رفت و آمد و حمل چمدانهایشان مشکلی نداشته باشند و این دقت و امکانات کره باعث رضایت آبی پوشان شده بود که سفرشان به تایلند کجا و امکاناتی که در سئول دارند کجا!

**استقلال بدون مصدوم

تیم استقلال در آستانه بازی با اف سی سئول کره هیچ مصدومی ندارد اما خسرو حیدری به دلیل دو اخطاره بودن این دیدار را از دست داد و به همین خاطر وی از تایلند به ایران بازگشت تا چند روزی را در کنار خانواده اش استراحت کند.

**پاداش فتح اله زاده برای آبی پوشان

علی فتح اله زاده به دلیل اینکه تیم استقلال تا مرحله نهایی لیگ قهرمانان پیش آمده اند پاداش را در نظر گرفته و وی به محض اینکه به کره برسد پاداشها را بین آبی پوشان پخش می کند بلکه شاگردان قلعه نوعی با روحیه بالا چهارشنبه به میدان بروند.

**قلعه نوعی آبی ها را ممنوع المصاحبه کرد

امیر قلعه نوعی برای دوری از حاشیه قبل از بازی با اف سی سئول به بازیکنان تیمش توصیه کرده مصاحبه نکنند و به نوعی این توصیه را تأکیدی به آبی پوشان اعلام کرده با این حال برخی از آبی پوشان بدون اجاره سرمربی تیمشان این کار را انجام می دهند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات