خوشحالم بعد از ۲ سال سختی، روزهای خوب من هم رسید

به گزارش افکارنیوز ، دارنده مدال طلای سنگین وزن کشتی فرنگی جهان گفت: از پول آذربایجانی ها گذشتم تا برای ایران کشتی بگیریم و افتخارآفرینی کنم و پرچم ایران بالا برود.

امیر علی اکبری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره کسب مدال طلای کشتی فرنگی قهرمانی جهان بعد از دو سال محرومیت گفت: خدا را شکر می کنم بعد از ۲ سال سختی، روزهای خوب من هم فرا رسید. حضور در یک وزن بالاتر و هماهنگی با شرایط جدید خیلی سخت بود اما خوشحالم مقابل مردم کشورم روسفید شدم.

دارنده مدال طلای جهان درباره اینکه در این رقابت ها تنها یک امتیاز به حریفان واگذار کرد گفت: در ماه های اخیر تمرین های سختی را در اردوها پشت سر گذاشته بودم. یک امتیازی که هم مقابل حریف ترک از دست دادم فنی نبود. در مسابقات دانشجویان جهان با کایالپ کشتی گرفتم و با وجود شکست با نحوه مبارزه او آشنا شدم اما چون در آن مسابقات بعد از دو سال روی تشک می رفتم زیاد آماده نبودم. خوشحالم گربه سیاه کشتی گیران ایرانی را شکست دادم و انتقام آنها را در این میدان حساس گرفتم.

علی اکبری درباره اینکه آیا حالا حسرت از دست دادن المپیک لندن را نمی خورد گفت: درست است اما گذشته را فراموش کرده ام و دوست دارم به آینده نگاه کنم. حسرت خوردن فایده ای ندارد و باید با برنامه ریزی خوب برای موفقیت در المپیک برزیل آماده شوم.

دارنده سه مدال کشتی فرنگی جهان در پاسخ به این سؤال که از اینکه پیشنهاد اغواکننده آذربایجانی ها را برای حضور در تیم ملی این کشور رد کرده است پشیمان نیست گفت: از پول گذشتم تا برای ایران کشتی بگیریم و افتخارآفرینی کنم تا پرچم ایران بالا برود. مسئولان هم نه تنها من بلکه تمام کشتی گیران را زیر نظر دارند و می دانند چقدر زحمت می کشند به خصوص امسال که خیلی سختی کشیدیم. خوشحالم کشتی گیران هم در آزاد و هم در فرنگی دل مردم را شاد کردند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات