استقلال باید برای برد بازی کند

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: استقلال مقابل اف سی سئول باید برای برد به میدان برود تا حداقل یک مساوی به دست بیاورد.

به گزارش افکارنیوز ، حسن روشن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در مورد وضعیت استقلال پیش از دیدار با اف سی سئول کره جنوبی در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: خوشبختانه شرایط استقلال خوب است و فقط نباید تمرکز بچه ها به هم نخورد. بازیکنان استقلال باید قدر این موقعیت را بدانند و متوجه باشند که رسیدن به این مرحله کار ساده ای نبوده است.

وی در خصوص اینکه بوریرام و نماینده کره جنوبی چه تفاوتی با هم دارند، اظهار داشت: شرایط این ۲ تیم اصلا قابل قیاس نیست. تایلندی ها در حال رشد هستند اما کره ای ها در فوتبال به تکامل رسیده اند. مسئله ای که وجود دارد این است که به خاطر باخت تیم ملی کره به ایران آنها از فوتبال ایران واهمه دارند و هنوز در شوک آن شکست هستند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال ادامه داد: شاگردان قلعه نویی باید تمرکز خود را در تمام مدت بازی حفظ کنند و روی حریف فشار بیاورند. اگر ۲۰ دقیقه از بازی بگذرد و استقلال گلی به ثمر نرساند آن وقت ترس کره ای ها می ریزد و کار برای استقلال سخت می شود.

روشن با انتقاد از برخی مسئولان باشگاه استقلال عنوان کرد: متاسفانه افرادی هستند که قبل از این بازی حساس به بازیکنان قول پاداش می دهند. آقایان اگر فوتبال را بفهمند باید بدانند که نباید این کار را انجام بدهند چون تمرکز بازیکنان به هم می خورد. بازیکنان استقلال باید بدانند که بعد از قهرمانی در آسیا پاداش خوبی دریافت می کنند.

وی در پاسخ به این سوال که چه بازیکنی در استقلال مقابل اف سی سئول تاثیر گذار است، گفت: استقلال باید با همان سیستم بازی با بوریرام مقابل نماینده کره به میدان برود و همان وضعیت ادامه داشته باشد.

پیشکسوت استقلال در واکنش به عدم حضور خسرو حیدری در بازی با اف سی سئول تاکید کرد: بودن یا نبودن یک بازیکن نباید تاثیر چندانی در روند کار استقلال داشته باشد. استقلال باید برای برد به میدان برود تا حداقل یک مساوی به دست بیاورد.

روشن در خصوص اینکه آیا استقلالی ها بعد از پیروزی مقابل بوریرام مغرور شده اند یا خیر، اظهار داشت: ترسیدن بهتر از مغرور بودن است!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات