مدیر روابط عمومی وقت باشگاه استقلال گفت گلی که حسین کاظمی زده است باید به اسم مجیدی ثبت شود.

ادعای حسین کاظمی درباره اینکه در یکی از دربی ها او به جای فرهاد مجیدی گل زده و فشار مسئولان باشگاه بوده که گل به اسم فرهاد ثبت شود ادعای بزرگی است. این ادعا یعنی کری خوانی مجیدی و استقلالی ها با عدد ۴ برای پرسپولیس کاملا بی پایه و اساس است.

محمد حیرانی در آن زمان، در این باره توضیحات جالبی می دهد که تایید ادعای کاظمی است: « همان شب ما بارها فیلم بازی را مرور کردیم. واقعا مشخص نبود که گل را کاظمی زده یا مجیدی. حتی عکس های پشت دروازه را هم بارها دیدم و اصلا مشخص نبود که قطعا گل را مجیدی زده است. همان زمان من از کاظمی پرسیدم که گل را تو زده ای گفت نمی دانم. بعد از بازی مشاور واعظ، محمود بابایی اصرار کرد که گل به اسم مجیدی ثبت شود. »

وی افزود: « هر چقدر هم به او گفتم که در تصاویر و فیلم ها مشخص نیست که مجیدی زده قبول نکرد و به واسطه رابطه خوبش با فرهاد گفت حتما باید گل به اسم او ثبت شود. چند روز بعد کاظمی به باشگاه آمد و گله کرد که چرا گل به اسم مجیدی ثبت شده. او آن موقع با قاطعیت نگفت من گل را زده ام اما الان بعد از ۴ سال سکوتش را شکسته است. کاظمی همان موقع باید می گفت که گل را او زده است. »

به نظر می رسد کاظمی آن موقع برای اینکه موقعیتش به خطر نیفتد و مجیدی با او لج نکند سکوت کرد اما حالا بهترین زمان برای افشاگری او بود.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات