بقا با مجوز نایب رئیس اول

فجر در جدید ترین اقدام خود با مجوز آیت اللهی بازی های خانگی اش را از ورزشگاه حافظیه به ورزشگاه بی امکانات دستغیب انتقال داده تا بازهم بتواند با استفاده از شرایط بد این ورزشگاه به رقیب هایش لطمه بزند!

گروه ورزشی - فجرسپاسی شرایط خطرناکی در انتهای جدول دارد و از هم اکنون فانوس سقوط را به دست گرفته است. اگرچه مسئولان این باشگاه با برکنار غلامحسین پیروانی و آوردن یاوری به صرافت جلوگیری از این ماجرا افتاده اند اما برای محکم کاری مثل همیشه دست به دامان هادی آیت اللهی نایب رئیس فدراسیون شده اند تا او با استفاده از نفوذ خود بتواند شرایط را برای بقای تنها نماینده شیراز در لیگ بر تر مساعد کند.

به گزارش افکارنیوز ؛ فجر در جدید ترین اقدام خود با مجوز آیت اللهی بازی های خانگی اش را از ورزشگاه حافظیه به ورزشگاه بی امکانات دستغیب انتقال داده تا بازهم بتواند با استفاده از شرایط بد این ورزشگاه به رقیب هایش لطمه بزند! سپاسی فصل قبل در اکثر بازی های خارج از خانه خود ناکام ماند و تنها بازی هایی که حکم به بقای این تیم در لیگ بر تر داد، پیروزی هایی بود که این تیم در ورزشگاه دستغیب کسب کرد که فقط ظاهرا همین تیم تخصص کسب امتیاز از آن بازی ها را داشت! پس از اینکه در این فصل تیم سپاسی در ورزشگاه هایی به دور از دستغیب بازهم در کسب امتیاز ناکام بود، حالا با بازگشت محمود یاوری به سپاسی، این تیم مجددا بازی های خود را به چمن مصنوعی ورزشگاه دستغیب بازگردانده است! ورزشگاهی که نه تنها از یک چمن مصنوعی بی کیفیت و قدیمی سود می برد، بلکه از حداقل امکانات اولیه و استانداردهای مورد تائید AFC بی بهره است و همین فشار کاذب و غیرمنطقی سبب می شود تا میزبان در موضع ضعف قرار گرفته و با دست خالی شیراز را ترک کند! فجرسپاسی به واسطه نفوذ خود از طریق آیت الهی در فدراسیون فوتبال بازی های خود را به دستغیب منتقل کرده در حالیکه طبق قانون بازی در چنین ورزشگاه غیراستاداردی ممنوع است اما به لطف نفوذ آیت اللهی برای فجری ها بلامانع می باشد!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات