مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: «کرانچار حرف از قانون می زند یا می گوید آب های آلوده فلان بوده. به آقای کرانچار می گویم به جای این حرف ها کار خودت را انجام بده. »

به گزارش افکارنیوز ، سید جلال حسینی بهترین بازیکن این فصل پرسپولیس که در اصفهان هم خوب بود شرایط فعلی تیمش را عادی می داند و می گوید: «خدا را شکر شرایط مان خوب است و همه بچه ها آماده بازی با فجر سپاسی هستند تا با کمک هواداران در این بازی نتیجه بگیریم. »

* باید باور کنیم که باخت به سپاهان را فراموش کرده اید؟

- بله بچه ها واقعا خوبند. آن بازی شرایط خاص خودش را داشت و متاسفانه نتیجه را واگذار کردیم.

* اما بازی مهمی را بردید که شاید در آخر فصل برایتان گران تمام شود؟

- خب فوتبال همین است و برد و باخت دارد. ما هم می توانستیم در آن بازی ۳ امتیاز را بگیریم اما نشد و ۳ امتیاز از دست دادیم. الان هم باید تلاش کنیم برای جمع آوری امتیاز در بقیه بازی ها.

* با دو گلی که در اصفهان خوردید آمار خط دفاعی تان هم کمی خراب شد.

- بله. متاسفانه گل هایی که خوردیم خیلی بد بود. یکی پنالتی دقیقه ۲ بود و دومی هم که همه رفته بودیم جلو برای جبران. آمارمان یک مقدار بد شد اما باید سعی کنیم در بازی های بعد اشتباهات مان کمتر شود.

* کرانچار دیروز مصاحبه کرده و ضمن جواب دادن به علی دایی گفته اثر آب های جادویی هنوز روی پرسپولیسی ها مانده. نظرت چیست؟

- خب آقای کرانچار باید هم این حرف ها را بزند. ایشان خیلی راحت صحبت می کند. فوتبال بالا و پایین دارد و به موقعش مشخص می شود حرف چه کسی درست است. ایشان می گوید قانون باید در دقیقه ۲،۴۰ یا ۶۰ اجرا شود. ما هم می دانیم قانون باید اجرا شود اما وقتی خطای بازیکن شما گرفته نمی شود و بازیکن ما اخراج می شود و علیه مان پنالتی می گیرند نباید حرف بزنیم؟ وقتی خلعتبری با فیرپلی توپ را تقدیم گلرشان می کند اما بازیکن آنها می خواهد گل بزند درست است؟ شاید یکی بخواهد فیرپلی کند و کسی هم دوست نداشته باشد فیرپلی انجام دهد. برای ما هم مهم نیست. اما به آقای کرانچار می گویم به جای این حرف ها کار خودت را انجام بده.

* در این چند روز طوری درباره کرانچار حرف زدی که انگار با او مشکل داری. واقعا اینطور است؟

- نه من با هیچکس مشکل ندارم.

* اما حرف هایت تند بوده و انگار در زمان حضورت در سپاهان با او مشکل داشتی؟

- اصلا بحث این حرف ها و مشکل نیست. برای ما فقط این عجیب بود که ایشان از قانون حرف می زند.

* کرانچار در مصاحبه اش گفته فیلم آن صحنه پنالتی را دوباره دیده و اول بازیکن پرسپولیس خطا کرده.

- خب احتمالا باز هم خوب ندیده، فکر کنم سه چهار بار باید تماشا کند یا همراه با چند تا آنالیزور نگاه کند.

* با تمام این حرف ها به نظر می رسد شما هم دیگر باید این بازی و اتفاقاتش را فراموش کنید.

- ما فراموش کردیم. ما چه ببریم چه ببازیم فردای بازی همه چیز را فراموش می کنیم اما بعضی وقت ها حرف ها را نمی شود فراموش کرد. این حرف ها ناراحت کننده است. ایشان حرف از قانون می زند یا می گوید آب های آلوده فلان بوده. مهدی مهدوی کیا که دروغ نمی گوید. محمد نوری، میثم نقی زاده همه در آن شرایط بودند. ما که نمی گوییم تیمی مقصر بوده، می گوییم اتفاقی افتاده. آخر یک بازیکن که نبود. دو تا که نبود. سه تا نبود. ایشان با این حرف ها می خواهد عوامفریبی کند.

* اتفاقا آقای ترابیان سرپرست باشگاه سپاهان هم گفته اعتراض پرسپولیسی ها در ادامه داستان آب های جادویی است.

- خب الان وقتی اینطوری می شود همه حرف می زنند. آقای ترابیان حرف می زند، کرانچار حرف می زند. همه راحت حرف می زنند و هیچ مشکلی هم پیش نمی آید اما وقتی طرف بحث می شود پرسپولیس هزار تا حرف و حدیث پیش می آید و بعضی از آقایان فراموشکار می شوند.

* علی دایی هم که گفته می تواند حرف هایش را ثابت کند.

- بله، ان شاءالله.

* با توجه به اینکه شما امتیازهای بازی با سپاهان را از دست داده اید و دیگر نتیجه برنمی گردد فکر می کنی شکایت کردن فایده ای هم دارد؟

- خب باشگاه هم باید روند کاری اش را طی کند. من کاری ندارم چه کسی محروم می شود و چه کسی نه اما طرفداران هم از باشگاه انتظار دارند و باید احقاق حق شود. واقعا اگر بخواهم درباره حق پرسپولیس حرف بزنم حرف زیاد است.

* مثلا چه حرفی؟

- مثلا همین که گفتند برای بازی با سایپا باید بروید کرج یا برای بازی با نفت ما را به تختی بردند. درست است که حق آنها بوده اما اگر اتفاق دیگری می افتاد می گفتند اینها پرسپولیسی هستند و زورشان زیاد است. من می گویم همه چیز که نباید از پرسپولیس شروع شود. اینطوری درست نیست و باشگاه متضرر می شود.

* بگذریم. بازی با فجر را چطور می بینی؟

- صد در صد بازی سختی داریم چون فجری ها در کادر فنی شان تغییراتی داشته اند. آقای یاوری فجر را خیلی خوب می شناسد. با تغییراتی که داده شده فجر تیم خطرناک و قدری به نظر می رسد. آنها همیشه تیم دونده و جنگنده ای بوده اند و مقابل تیم های بزرگ خوب بازی می کنند. قطعا یکی از سنگین ترین بازی های مان را در پیش داریم. ما هم می خواهیم باخت قبلی را فراموش کنیم به همین خاطر از هواداران مان خواهش می کنم به ورزشگاه بیایند و حمایت کنند تا به سه امتیاز بازی برسیم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات