عذرخواهی شبانه دایی از قهرمانی

سرمربی پرسپولیس یکشنبه شب با محسن قهرمانی تماس می گیرد و ضمن عذرخواهی از او، مدعی می شود که اخبار و اطلاعات مربوط به شماره حساب و شماره تلفن هایی که در مصاحبه های خودش به آن اشاره کرده بود را به اشتباه در اختیارش گذاشته اند و بابت اتهامات مطرح شده، عذرخواهی می کند.

گروه ورزشی - درخواست دایی از بازیکنانش مبنی بر اینکه به تصمیمات داوری احترام بگذارند و دیگر صحبتی درباره اتفاقات بازی با سپاهان و تصمیم جنجالی محسن قهرمانی نداشته باشند، حکایت از عقب نشینی سرمربی پرسپولیسی ها داشت. محمد رویانیان بعد از اینکه پیام هشدارآمیز اعضای هیات مدیره را در خصوص پرداختن بیش از حد به اتفاقات بازی سپاهان و مصاحبه علیه محسن قهرمانی را دریافت کرد، از علی دایی خواست که مواضع خودش را در خصوص این داور مشهدی عوض کند.

به گزارش افکارنیوز ؛ اولین پیامد این تصمیم، صحبتی بود که علی دایی در تمرین یکشنبه عصر تیمش انجام داد و به بازیکنانش متذکر شد که برای داوران احترام قائل شوند و هیچگونه اظهار نظری را در خصوص محسن قهرمانی و تصمیم جنجالی دقیقه ۴ بازی با سپاهان انجام ندهند! تذکری که بازیکنان پرسپولیس را هم شوکه کرد و به این فکر فرو برد که چه عاملی باعث تغییر موضع سرمربی پرسپولیس شده است.

البته تغییر موضوع دایی، نمود دیگری هم پیدا کرد که البته کاملا پنهانی بروز پیدا کرد. ماجرا از این قرار بود که سرمربی پرسپولیس یکشنبه شب با محسن قهرمانی تماس می گیرد و ضمن عذرخواهی از او، مدعی می شود که اخبار و اطلاعات مربوط به شماره حساب و شماره تلفن هایی که در مصاحبه های خودش به آن اشاره کرده بود را به اشتباه در اختیارش گذاشته اند و بابت اتهامات مطرح شده، عذرخواهی می کند.

ادعایی که داور مشهدی را هم برای چند ثانیه ای به شوک فرو برد! نکته جالب توجه اینکه رویانیان هم با تغییر موضعی کاملا آشکار مدعی شده که نباید شخصیت داوران لیگ را زیر سوال برد و البته اینکه موضوع حمله موتورسواران را از طریق مراجع قانونی پیگیری می کند!
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات