سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان گفت: با توجه به شرایط موجود شاید با فدراسیون کشتی قطع همکاری کنم.

به گزارش افکارنیوز ، عبدالله چمن گلی در گفت وگو با تسنیم در ارتباط با نتایج تیم کشتی فرنگی کشورمان در مسابقات جهانی بوداپست اظهار داشت: کارشناس باید در مورد نتایج نظر بدهند و من چون داخل گود هستم نمی توانم خوب نظر بدهم. با این حال با توجه به بالا بودن سطح مسابقات، بچه های ما خیلی خوب کشتی گرفتند و همین که توانستند ۲ مدال طلا بگیرند، شاهکار محسوب می شود.

وی افزود: این ۲ مدال پس از مدت ها تلاش به دست آمده و بچه های ما تا جایی که امکان داشت مبارزه کردند تا برای ایران افتخارآفرینی کنند. آنها هیچ گاه کم نگذاشتند و من از این ماجرا بسیار خوشحال هستم.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی کشورمان در پاسخ به این سوال که با وجود کسب ۲ مدال طلا تیم کشتی فرنگی پیشرفتی در سایر اوزان نداشته و نفرات جوان این تیم هیچ نشانی از کار کردن بروز ندادند، عنوان کرد: اکثر گشتی گیران ما مثل محمد فقیری سابقه حضور در میادین بین المللی را نداشتند و همین باعث شد تا در سطح و اندازه خودشان کشتی نگیرند.

چمن گلی ادامه داد: به عنوان مثال محمد نوربخش در اولین مسابقات جهانی خودش شرکت کرده بود. واقعا چه انتظاری می توان از یک جوان ۲۱ ساله داشت؟ هادی علیزاده با پای آسیب دیده راهی مسابقات شده بود و به همین دلیل نتوانست نتیجه بگیرد.

وی در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر اینکه چرا با توجه به مصدومیت علیزاده او را به مسابقات بردید و روی سایر کشتی گیران سرمایه گذاری نکردید، گفت: حسین نوری را برده بودیم اما او وزنش زیاد بود و اگر وزن کم می کرد با مشکل جدی مواجه می شد. هر کاری کردیم نشد که نوری را به این وزن بیاوریم و در نهایت مجبور به استفاده از علیزاده شدیم. در ارتباط با ۹۶ کیلوگرم نیز باید بگویم علیاری بسیار خوب کشتی گرفت و در مجموع باید گفت بچه ها خیلی خوب کار کردند.

چمن گلی در پاسخ به این سوال که آیا قصد ادامه همکاری با فدراسیون کشتی را دارید یا نه، عنوان کرد: فعلا کارمان تمام شده ولی اگر در ادامه از ما خواستند می آییم و با یک برنامه ریزی کار را دنبال می کنیم. با این حال اگر آن شرایطی که مدنظر من است فراهم نشود شاید نتوانم با فدراسیون ادامه همکاری دهم. در حال حاضر امکان قطع همکاری وجود دارد.

وی در پاسخ به این سوال که معتقدید بین کشتی آزاد و فرنگی تبعیض وجود دارد و به همین دلیل درصد جدایی است، گفت: یکی از دلایل اصلی این موضوع همین موضوعی است که شما به آن اشاره کردید.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات