قهرمانی:

داور دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان که با اخراج بازیکن پرسپولیس و اعلام یک ضربه پنالتی برای زردپوشان اصفهانی به سوژه اول روزهای اخیر فوتبال ایران تبدیل شده بود، از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

به گزارش افکارنیوز ، داور دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و سپاهان که با اخراج بازیکن پرسپولیس و اعلام یک ضربه پنالتی برای زردپوشان اصفهانی به سوژه اول روزهای اخیر فوتبال ایران تبدیل شده بود، از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد.

دیدار تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و پرسپولیس تهران در هفته دهم رقابت های لیگ برتر در شرایطی با پیروزی ۲ بر صفر سپاهان به پایان رسید که محسن قهرمانی در دقیقه ۳ این دیدار صحنه مشکوک درگیری دو بازیکن را خطای مدافع پرسپولیس تشخیص داد و میثم حسینی را اخراج و یک ضربه پنالتی به سود سپاهان اعلام کرد.

پس از این بازی انتقادات زیادی از سوی مسئولان باشگاه و سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به این قضاوت صورت گرفت و آنها محسن قهرمانی را به عنوان عامل اصلی شکست در این دیدار عنوان کردند.

محسن قهرمانی که پس از این انتقادات سکوت کرده بود، شامگاه دوشنبه روی خط برنامه نود آمد و در همان ابتدای حرف هایش از هواداران پرسپولیس عذرخواهی کرد و گفت: باید از خواداران واقعی و خاص پرسپولیس و پیشکسوتان اصیل این باشگاه عذرخواهی کنم. اگه می گویم خاص به این دلیل است که هنوز هم پیام های توهین آمیزی از سوی هواداران پرسپولیس برای من ارسال می شود.

وی با ارائه توضیحاتی از قضاوتی که در آن صحنه مشکوک داشت گفت: من زمانی آن صحنه را دیدم که بازیکن پرسپولیس در حال ضربه زدن با پا به بازیکن سپاهان بود و من به همین خاطر او را اخراج کردم و صحنه های قبل را هم ندیدم.

قهرمانی در مورد ارتباطاتی که با برخی افراد دارد و صحبت هایی که دایی و مسئولان پرسپولیس مطرح کرده اند گفت: برخی عنوان کرده اند که من با آقای مولایی در ارتباط بوده ام اما این ارتباط هیچ ارتباطی به این مسائل ندارد. آقای مولایی از من خواسته بودند که برای حضورش در کلاس مربیگری با آقای جباری که در کمیته آموزش بودم صحبت کنم و از آن سال به بعد ارتباطی با ایشان نداشتم.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات