دارنده مدال طلای مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جهان گفت: از چند روز آینده تمریناتم را شروع می کنم و تا المپیک آینده در کشتی هستم و هرکجا کادرفنی بخواهد روی تشک حاضر می شوم.

  طالب نعمت پور در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: خیلی زودتر از اینها انتظار داشتم روی سکوی جهانی قرار بگیرم، با این حال خواست خدا این بود که پس از چند سال زحمت کشیدن روی سکوی جهانی بروم.

وی افزود: خیلی خوشحال هستم که توانستم مدال طلای وزن ۸۴ کیلوگرم را از آن خودم کنم و با توجه به تمرینات و وضعیت آمادگی خوب و ایده آلم روی تشک تمام رقبایم را شکست دادم تا آمادگی ام را به رخ رقبا بکشم.

دارنده مدال طلای وزن ۸۴ کیلوگرم مسابقات جهانی در ارتباط مسابقات فینال و رویارویی با سامان طهماسبی خاطرنشان کرد: من و سامان سال ها با یکدیگر رفیق بودیم و رفاقت ما برای امروز و دیروز نیست ولی همیشه در این سال ها بین ما رقابت بسیار سختی وجود داشت. اکنون نیز من و سامان با هم، هم رفیق و هم رقیب هستیم.

نعمت پور ادامه داد: من سرباز کادرفنی هستم و هرکجا بگویند روی تشک حاضر می شوم و در بازی های آسیایی و المپیک آینده کادر فنی می تواند روی من حساب ویژه ای باز کند.
در کانال تلگرام لرستان خبر عضو شوید

نظرات